فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ابزار موبایلی برای تنظیم خواب مسافران راه دور

ابزار موبایلی برای تنظیم خواب مسافران راه دور

ویرایش: 1393/2/2
نویسنده: f_ebrahimi

محققان موفق به طراحی یک ابزار موبایلی شده‌اند تا مسافران هوایی راه ‌دور با کمک آن بتوانند خواب و استراحت خود را تنظیم کنند.

به گزارش فارس به نقل از یاهو محققان دانشگاه میشیگان آمریکا یک ابزار موبایلی به نام Entrain برای مسافران هواپیما طراحی کرده‌اند تا مسافرانی که از یک کشور به کشور دیگر یا از یک قاره به قاره دیگر سفر می‌کنند برنامه خوابشان به هم نریزد.

یکی از مشکلاتی که مسافران هواپیمایی راه دور با آن مواجه هستند بر هم خوردن تنظیم ساعت خواب و استراحت است. این ابزار موبایلی که فعلاً فقط برای سیستم عامل iOS اپل طراحی شده اطلاعاتی نظیر مدت، مسافت و ساعت پرواز و شرایط آب‌وهوایی مبدا و مقصد را در اختیار مسافر قرار می‌دهد.

همچنین با توجه به مسافت و وضعیت شبانه‌روز در مقصد، توصیه‌هایی در خصوص تغییر ساعت خواب قبل، حین و پس از پرواز به مسافران می‌کند تا مسافران پس از پرواز بتوانند بهتر و زودتر شرایط بدنی خود را با ساعت شهر مقصد وفق دهند.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ابزار موبایلی برای تنظیم خواب مسافران راه دور نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: محققان ، ابزار موبایلی ، مسافران هوایی ، خواب و استراحت ، دانشگاه میشیگان ، آمریکا ، قاره ، مسافران هواپیمایی راه دور ، تنظیم ساعت خواب