فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بی‌کیفیت‌ترین خودروی داخلی را بشناسید

بی‌کیفیت‌ترین خودروی داخلی را بشناسید

ویرایش: 1393/2/2
نویسنده: f_ebrahimi
م‌وی‌ام110 بی‌کیفیت‌ترین خودروی سواری تولیدی در کشور است.

به گزارش ایسنا، براساس جدیدترین رده‌بندی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، خودروی چینی ام‌وی‌ام110 در میان 21 مدل خودروی سواری تولیدی در کشور در اسفندماه سال 92 عنوان بی‌کیفیت‌ترین خودرو را از آن خود کرده است.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مسوول رده‌بندی کیفی خودروهای تولیدی براساس شاخص‌هایی چون عیوب فنی و عملکردی، تزیینات و مونتاژ، بدنه، رنگ و ایرادات مهم و اساسی است و در جدیدترین رده‌بندی منتشر شده از سوی این شرکت خودروی ام‌وی‌ام 110 با 85.4 نمره منفی در انتهای جدول رده‌بندی قرار گرفته است.

ام‌وی‌ام110 خودرویی چینی است که قطعات آن از کشور چین وارد شده و در شرکت مدیران خودرو مونتاژ می‌شود. این خودرو دارای حجم موتور 1100 سی‌سی بوده و با میانگین قیمت 20 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قرار گرفتن ام‌وی‌ام110 در قعر (انتهای) جدول رده‌بندی کیفی خودروهای سواری داخلی در حالی است که شرکت مدیران خودرو در سایت رسمی خود در معرفی ویژگی‌های ایمنی این خودرو نوشته است: |خودروی 110 خودرویی بسیار ایمن در کلاس خود است. وجود یک کلاف تقویتی دور تا دور اتاق خودرو و همچنین سپرهای ضربه‌گیر، ضریب ایمنی داخل اتاق را به طرز محسوسی افزایش داده است.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره بی‌کیفیت‌ترین خودروی داخلی را بشناسید نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بی‌کیفیت‌ترین خودروی سواری ، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ، خودروی چینی ، خودروی سواری ، رده‌بندی کیفی ، خودروهای تولیدی ، عیوب فنی و عملکردی ، تزیینات و مونتاژ