فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سرطان قابل درمان است

سرطان قابل درمان است

ویرایش: 1393/2/5
نویسنده: f_ebrahimi
دکتر محمد عباسی، فوق‌تخصص آنکولوژیست اظهار کرد: استفاده از غذاهای کبابی، غذاهای مانده، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و ارتباطات جنسی محافظت نشده از عوامل تهدید کننده و شیوع انواع سرطان هاست. در صورتی که رعایت تمامی ضوابط بهداشتی از جمله خودمراقبتی و چکاب مداوم انجام شود براحتی می توان از سرطان ها پیشگیری کرد. وی گفت: استفاده از سیگار، مواد مخدر و الکل را عاملی برای افزایش ابتلا به انواع سرطان ها است.

وی تاکید کرد: افراد باید نسبت به انجام آزمایش های سالانه توجه ویژه داشته باشند و در صورت وجود علائمی مانند گیر کردن غذا در مسیر غذایی، هر نوع خونریزی غیرطبیعی از بینی، مقعد، مجاری ادرار و واژن و وجود توده در صورتی که در مدت یک ماه از بین نرود به پزشک مراجعه کنند و این نوع علائم را کوچک نشمارند.

بسیاری از سرطان ها در صورت تشخیص زودرس قابل درمان است، ولی متاسفانه در جامعه ما زمانی افراد مبتلا به سرطان به پزشک مراجعه می کنند که بیماری پیشرفته شده و پزشک تنها به دنبال کاهش درد بیمار در زمان زندگی فرد است.


منبع:

http://www.seemorgh.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره سرطان قابل درمان است نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: غذاهای کبابی ، غذاهای مانده ، نور خورشید ، ارتباطات جنسی ، سیگار ، مواد مخدر و الکل ، سرطان