فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چربي‌هاي اضافه‌ را با 10 هزار قدم در روز نابود کنيد

چربي‌هاي اضافه‌ را با 10 هزار قدم در روز نابود کنيد

ویرایش: 1393/2/8
نویسنده: f_ebrahimi
باشگاه خبرنگاران: مشيري پزشکي ورزشي گفت: مدت زمان انجام حرکات ورزشي اهميت بسیاری دارد و براساس آن ورزشهاي مختلفي براي کوچک کردن شکم وجود دارد معمولا تجمع چربي در کمربند لگني صورت مي‌گيرد کمربند لگني شامل ناحيه شکم، پهلو‌ها و... است و با انواع ورزش‌ها و نرمش‌ها مي‌توان از حجم اين توده چربي کاست.

وي افزود: ورزش‌هايي مانند پياده‌روي، شنا کردن، کوهنوردي و نرمش‌هاي مخصوص ناحيه شکم با فشار روي اين ناحيه سوزاندن چربي از تجمع آن مي‌کاهد و متناسب با شرايط فرد مي‌توان يکي از اين ورزش‌ها را انتخاب کرد.

مشيري تصريح کرد: پياده‌روي کردن عادي به ميزان 7 تا 10000 قدم در روز مي‌تواند حجم تودهٔ چربي انباشته شده در شکم را کم کند.

انجام حرکات دراز و نشست هم تاثير بسزايي در کوچک کردن شکم دارد متاسفانه اين حرکت در مدارس به درستي انجام نمي‌شود.

مشيري بيان کرد: غير از ورزش، ورزش‌هايي مانند ليزر، جراحي و دستگاههاي ويبراتور براي کوچک کردن شکم وجود دارد استفاده از اين روش‌ها از نظر علمي به اثبات نرسيده است و انجام آنها متناسب با شرايط فرد مي‌باشد و اگر فرد واقعا امکان روش‌هاي صحيح از راه ورزش را نداشته باشد چاره‌اي جز اين نيست که به اين روش‌ها روي آورد که هر کدام عوارض خاص خود را دارد.

وي گفت: بهتر است از مصرف داروهايي که صرفا بخواهد توده چربي محيطي ناحيه شکم را کم کند بپرهيزيم طبيعتا دارو‌ها چه به شکل گياهي و چه به شکل شيميايي عوارضي را به قسمت‌هاي ديگر بدن وارد مي‌سازد و به هيچ عنوان توصيه نمي‌شوند.

اين متخصص در پايان خاطرنشان کرد: بهترين روش براي کم کردن توده چربي ناحيه شکم تغذيه مناسب، کم کردن وزن اضافه و رساندن وزن به محدودهٔ طبيعي و نرمال خود است و بهتر است ورزش‌هايي به طور مستمر انجام مي‌شود و به ويژه از ورزش‌هاي مخصوص آن ناحيه به کار گرفته شود.


منبع:

http://tik.ir/

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چربي‌هاي اضافه‌ را با 10 هزار قدم در روز نابود کنيد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: حرکات ورزشي ، کمربند لگني ، ناحيه شکم ، توده چربي ، پياده‌روي ، شنا کردن ، کوهنوردي