فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بی‌موقع روشن کردن فندک مشهد را لرزاند!

بی‌موقع روشن کردن فندک مشهد را لرزاند!

ویرایش: 1393/2/8
نویسنده: f_ebrahimi
مدیر حوزه سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از انفجار شدید یک کارگاه تعمیرات لوازم خانگی در این شهر خبر داد.

ابوالفضل تیموری در گفت و گو با ایسنا، در این‌باره گفت:‌ حوالی ساعت 11 صبح روز پنج‌شنبه یک مورد حادثه انفجار به آدرس بلوار امت مشهد به سامانه 125 اطلاع داده شد که به دنبال آن آتش‌نشانان دو ایستگاه دو و شش به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که انفجار که در یک کارگاه تعمیرات لوازم خانگی رخ داده و شدت آن به حدی بوده که یکی از مغازه‌های مجاور و دو خودرو نیز به علت آن دچار خساراتی شده‌اند.

مدیر حوزه سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با بیان اینکه یک دستگاه خودروی عبوری نیز به علت همزمانی انفجار و لحظه عبورش از این محل دچار حادثه شد گفت: شدت این انفجار به حدی بود که شیشه‌ها و برخی از مصالح ساختمانی تا شعاع بیش از 20 متری این مغازه نیز به اطراف پرتاب شده بود و صدای آن نیز تا شعاع چند کیلومتری از محل حادثه به گوش رسیده بود.

تیموری همچنین از مصدومیت شدید مردی در این محل خبر داد و گفت:‌ وی که تعمیرکار این کارگاه بود از سوی آتش‌نشانان برای انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

تیموری نشت گاز مایع از سیلندر و روشن‌کردن فندک از سوی تعمیرکار حادثه‌دیده را علت این انفجار اعلام کرد و گفت: آتش نشانان پس از ایمن‌سازی محل به عملیات خود خاتمه دادند.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره بی‌موقع روشن کردن فندک مشهد را لرزاند! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: ، حادثه انفجار ، بلوار امت ، کارگاه تعمیرات لوازم خانگی ، مصدومیت شدید ، روشن‌کردن فندک ، اورژانس ، نشت گاز