فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

طراحی صندلی هواپیما با صفحات لمسی و امکان تغییر حالت

طراحی صندلی هواپیما با صفحات لمسی و امکان تغییر حالت

ویرایش: 1393/2/13
نویسنده: f_ebrahimi
محققان امروز از طراحی صندلی های هوشمند به نام COS رونمایی کردند که به صفحات لمسی بزرگ مجهز هستند و قابل جاسازی در هواپیماهای ایرباس A380 است.

به گزارش ایرنا ازدیلی میل،جان مایسنر دانشجوی آلمانی طراح این صندلی ها گفت:این صندلی های به گونه ای طراحی شده اند که مسافران با نشستن بر روی آنها احساس راحتی بیشتری می کنند و در عین حال صفحات بزرگی هستند که می توانند ویدیویی زنده را از بیرون هواپیما و در تمامی ردیف ها برای خلق صحنه های پانورامیک نمایش می دهند.

این صفحات بزرگ را می توان یا به عنوان صفحه لمسی به کار برد یا با حسگرهای حرکتی کنترل کرد به طوری که مسافران بتوانند تکیه بدهند و همزمان آن ها را کنترل کنند. همچنین مسافران می توانند همزمان درون کابین خلبان را از طریق این صفحات تماشا کنند.

مسافران حتی می توانند صفحاتشان را برای تشکیل دادن صفحه های پانورامیک بزرگ به یکدیگر ملحق کنند و ویدیویی زنده را از بیرون هواپیما تماشا کنند؛ آن ها همچنین می توانند بازی های تعاملی را روی صفحات دوگانه داشته باشند.

می توان شکل و اندازه صندلی ها را با فشار یک دگمه تغییر داد؛ جداکننده ها نیز فضایی خصوص را خلق و امکان تماس نزدیک خانواده ها با یکدیگر را فراهم می کنند.

تمامی پنل عقبی صندلی می تواند به صفحه بزرگی تبدیل شود که دارای بخش های متنوعی بوده و مولفه های مختلفی را به نمایش می گذارد.

مسافران همچنین می توانند از طریق آن برای دوستان ایمیل بفرستند یا با آن ها تماس تلفنی داشته باشند. صندلی هوشمند در ده ها حالت مختلف قرار می گیرد.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره طراحی صندلی هواپیما با صفحات لمسی و امکان تغییر حالت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: صندلی های هوشمند ، ویدیویی زنده ، صحنه های پانورامیک ، بازی های تعاملی ، صفحات دوگانه ، تماس تلفنی ، ده ها حالت