فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دزدان ارتباط مشترکان مخابرات را قطع کردند!

دزدان ارتباط مشترکان مخابرات را قطع کردند!

ویرایش: 1393/2/13
نویسنده: f_ebrahimi
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات هرمزگان گفت: سرقت کابل های مسی این شرکت، ارتباط حدود شش هزار مشترک تلفن ثابت را در محدوده میدان قدس بندرعباس قطع کرد.

محمد ابراهیم مهی زاده، شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سیم های مسی خطوط مخابرات بندرعباس، پنجشنبه دزدیده شد که افزون بر قطع تلفن مشترکین خانگی ، ارتباط تلفنی نهادها و بانک های مستقر در آن محدوده را نیز مختل کرده است.

وی میزان خسارت ناشی از این سرقت را حداقل یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام و اضافه کرد: حدود 400 میلیون ریال از این خسارت، هزینه خرید و کابل کشی مجدد است و میزان درآمد از دست رفته مخابرات تا برقراری مجدد ارتباط این شش هزار مشترک، نزدیک به یک میلیارد و یکصد میلیون ریال برآورد می شود.

به گفته این مسوول مس موجود در کابل های مخابراتی چندان قابل ذوب و بازیافت و فروش نیست و به همین دلیل این گونه سرقت ها تعجب برانگیز است.

عضو هیات مدیره شرکت مخابرات هرمزگان همچنین اظهار داشت:مردم و سازمان ها از ارتباط های تلفنی برای انجام کارهای روزانه و تماس های اضطراری استفاده می کنند که ممکن است قطع ارتباط های تلفنی موجب مرگ فردی شود که با یک تماس از خطر حتمی نجات می یافت.

قطع ارتباط این مشترکان تا زمان مخابره خبر ادامه داشت که مهی زاده گفت:کارشناسان این شرکت محل قطع شدن را شناسایی کرده اند و مشغول رفع خرابی ایجاد شده توسط سارق یا سارقان هستند.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دزدان ارتباط مشترکان مخابرات را قطع کردند! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: مخابرات ، کابل های مسی ، تلفن ثابت ، مشترکین خانگی ، قابل ذوب ، بازیافت و فروش ، محل قطع شدن ، رفع خرابی