فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چشم انداز بامدادی بازار  یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 - 4 می 2014

چشم انداز بامدادی بازار یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 - 4 می 2014

ویرایش: 1393/2/14
نویسنده: fars-adsجهانی:

این هفته در آمریکا شاخص PMI بخش خدمات و همچنین گزارش تراز تجاری منتشر خواهد شد. پیش بینی می شود شاخص PMI بخش خدمات برای ماه آوریل افزایش یافته باشد، که نشان از گسترش فعالیت های این بخش است. همچنین روز سه شنبه گزارش تراز تجاری امریکا احتمالا نشان خواهد داد که کسری تراز تجاری این کشور در ماه مارس نسبت به ماه قبل کاهش یافته است.

علاوه بر این، گزارش های اقتصادی از چین احتمالا حاکی از کاهش 0.3 درصدی نرخ تورم مصرف کننده در ماه آوریل و افزایش مازاد تراز تجاری چین می باشد.

صبح دوشنبه بازارهای مالی آسیا کار خود را در واکنش به گزارش مثبت روز جمعه از بخش اشتغال آمریکا و تنش های سیاسی اوکراین آغاز خواهند کرد. تنش های سیاسی در این کشور همچنان شدید می باشد. وزیر کشور اوکراین اذعان داشته که اقدامات علیه جدایی طلبان شرق اوکراین ادامه خواهد داشت.

وزیر خارجه روسیه و آمریکا روز گذشته تماس تلفنی داشته اند. ویر خارجه روسیه در این تماس از واشنگتن خواسته که از تمامی نفوذ خود برای وادار کردن دولت کی یف به توقف عملیات های نظامی در جنوب شرق اوکراین و خارج کردن نیروها از این منطقه استفاده کند.

داخلی:

در بازار طلای داخلی، سکه بهار آزادی طرح جدید به دنبال افزایش قیمت جهانی طلا، 1.2 درصد افزایش یافته و به 1022500 تومان رسیده است. دلار نیز 0.2 درصد در مقابل ریال تقویت شده و با 3314 تومان برابری می کند.

معاون نظارتی بانک مرکزی بیان کرده از دیروز نرخ های جدید بانکی اعمال شده و 98 درصد بانک ها همکاری کرده اند. وی همچنین عنوان کرده تا پایان امسال هیچ موسسه غیر مجاز پولی در شبکه بانکی وجود نخواهد داشت.

به گزارش فارس معوقات مربوط به تسهیلات مسکن مهر به 4600 میلیارد ریال رسیده است که 2800 میلیارد ریال آن مربوط به مسکن مهر بخش روستایی می باشد. بر اساس همین گزارش، مسئولان بانک مسکن در واکنش به این تاخیر در عدم پرداخت اقساط، هشدار داده اند که اگر شش قسط به تاخیر بیافتد از راه قانونی اقدام خواهند کرد.


منبع: کارگزاری مفید www.emofid.com
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چشم انداز بامدادی بازار یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 - 4 می 2014 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: شاخص PMI ، نرخ تورم ، بازارهای مالی آسیا ، اوکراین ، تسهیلات مسکن مهر ، بانک مسکن ، بانک مرکزی