فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مصاحبه‌های عجیب بازیکنان تیم ملی

مصاحبه‌های عجیب بازیکنان تیم ملی

ویرایش: 1393/2/16
نویسنده: f_ebrahimi
بازیکنان تیم ملی فوتبال در اقدامی هماهنگ و پس از بازگشت به تهران به صورت گروهی در مصاحبه‌های خود روی دو موضوع تاکید کردند که در نگاه اول به نظر می رسید آنها در جهت گفته های کارلوس کی‌روش این کار را انجام دادند.

به گزارش مهر، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی به تهران برگشتند که در طول اردوی 17 روزه خود در آفریقای جنوبی اظهار نظرهای متفاوتی نسبت به شرایط اردو داشتند. در این میان کارلوس کی روش بارها در مصاحبه هایش از شرایطی اردویی آفریقای جنوبی ابراز رضایت کرد ولی از لباس هایی که برای این تیم در نظر گرفته شده بود انتقاد کرد.

البته اختلاف نظر کی روش با حامی البسه تیم ملی به ماه های گذشته برمی گردد که او حاضر به حضور در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی نشد و مصاحبه هایی را علیه این شرکت انجام داد.

اردوی آفریقای جنوبی که با انتخاب کی روش برگزار شد، با انتقاداتی نسبت به وضعیت کمپ محل اردو همراه بود اما کی روش از این اردو ابراز رضایت کرد. جالب اینکه بازیکنان تیم ملی هم در بازگشت به تهران از شرایط اردو ابراز رضایت صدرصدی داشتند اما از لباس ها به شدت انتقاد کردند! به نظر می رسد آنها بیشتر از هر چیز نظر سرمربی را سرلوحه مصاحبه های خود قرار دادند تا شاید در فهرست نهایی اعزامی به جام جهانی باشند و خط نخورند!


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره مصاحبه‌های عجیب بازیکنان تیم ملی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بازیکنان تیم ملی ، کارلوس ، حامی البسه ، پیراهن تیم ملی ، اردوی آفریقای جنوبی ، فهرست نهایی ، جام جهانی