فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چشم انداز بامدادی بازار  چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - 21 می 2014

چشم انداز بامدادی بازار چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - 21 می 2014

ویرایش: 1393/2/31
نویسنده: fars-ads

جهانی:

در بورس های کالایی مس با 0.9 درصد افت به 6925 دلار در هرتن رسیده است. آلومینیوم با کاهش 0.35 درصدی 1715 دلار در هرتن و روی تقریباً بدون تغییر 2072 دلار در هر تن معامله می گردند.
نفت برنت با 0.4 درصد رشد افت روز گذشته را جبران کرده و 109.87 دلار در هربشکه معامله می گردد. طلا تقریباً بدون تغییر نسبت به دیروز 1295 دلار در هراونس به فروش می رسد.
اکثر بازارهای سهام در محدوده منفی قرار دارند. در آمریکای شمالی افت شاخص اس اند پی بورس نیویورک از زمان بازگشایی 0.65 درصد بوده است. حوزه یورو

به گزارش رویترز ، چین و روسیه نتوانستند قرارداد گازی 400 میلیارد دلاری فروش گاز را به امضا برسانند.

به گفته ناتو نیروهای روسیه از مرزهای اوکراین فاصله نگرفته اند. به گفته یکی از فرماندهان ارشد ناتو نیروهای روسیه در مرزهای اوکراین مسقر هستند و به پایگاه هایشان بازنگشته اند. بنا به گفته وی روسیه توان آن را دارد که در صورت خواست، ظرف مدت سه تا پنج روز به اهداف خود در اوکراین حمله نماید.پیش از ابن رئیس جمهور روسیه طی اعلامیه ای که کرملین منتشر نموده بود دستور بازگشت نیروهای نظامی از مرز اوکراین و استقرار آنها در پایگاه های دائمی را صادر نموده بود.


داخلی:

مدیرعامل مخابرات در سخنانی از عملکرد شرکت طی سال های اخیر انتقاد کرد و میزان سود نقدی شرکت را شایسته این شرکت ندانست. مظفر پوررنجبر مشکلات سیستمی را مهمترین عامل در عدم موفقیت و رشد مطابق با انتظار شرکت دانست. مطلبق دستور مجمع عمومی سالانه سود نقدی 435 ریالی به هر سهم اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس انجمن صنایع پتروشیمی ایران اعلام داشت که واحدهای پتروشیمی بر خلاف دستور دولت، فروش محصولات خود را در بورس کالا کاهش داده اند و این امر منجر به ایجاد مشکل در تأمین مواد اولیه کارخانجت نساجی شده است. به گفته وی اختلاف قیمت ارز مبادلاتی با ارز آزاد سبب شده شرکت های پتروشیمی بیشتر تمایل به صادرات محصولاتشان داشته باشند.

در بازار سکه و ارز سکه بهارآزادی با افت محدود 0.2 درصدی به 991 هزار تومان رسیده است این درحالی است که دلار 0.3 درصد افزایش داشته و 3292 تومان معامله شده است.


منبع: کارگزاری مفید www.emofid.com
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چشم انداز بامدادی بازار چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - 21 می 2014 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: مس ، آلومینیوم ، نفت ، گزارش رویترز ، مرزهای اوکراین ، مدیرعامل مخابرات ، بازار سکه ، بورس کالا