فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فروش شلوارهای جین میلیونی در تهران!

فروش شلوارهای جین میلیونی در تهران!

ویرایش: 1393/8/17
نویسنده: luckyguy
فروش کالا به صورت آنلاین یک یا دو سال است که به طور جدی در کشور پیگیری می‌شود و سایت‌های مختلفی برای فروش اجناس از لوازم الکتریکی و دیجیتال گرفته تا وسایل مورد نیاز خانه و حتی مواد خوراکی افتتاح شده است. قیمت کالا در سایت‌های اینترنتی معمولا متناسب با بازار و گاهی برای جذب مشتری همراه با تخفیف‌های خوب و پایین‌تر از نرخ مغازه است.

«صبحانه‌آنلاین» با این مقدمه نوشت: در کنار سایت‌هایی که در حال فعالیت هستند و مردم روزانه از آنها خرید می‌کنند، تعدادی سایت هم هستند که برای افراد خاصی راه‌اندازی شده‌اند. این سایت‌ها مشغول به فروش اجناس لوکس و گران‌قیمت هستند که هر خانواده‌ای تمکن مالی برای خرید آنها را ندارد اما عده‌ای هم هستند که علاقه به خرید اجناس گران‌قیمت دارند و به غیر از کالای برند از هیچ چیز دیگری استفاده نمی‌کنند.

در این سایت‌ها قیمت کالاها گاهی سر به فلک کشیده و از حد تصور خارج است. برای مثال یکی از این سایت‌ها که زیرمجموعه یکی از فروشگاه‌های شهر تهران نیز فعالیت می‌کند در بخش شلوارهای جین خود قیمت پایه هر کدام از شلوارهای موجود را حداقل 1 میلیون تومان اعلام کرده است. این در حالی است که قیمت یک شلوار جین با کیفیت در بازار میانگین بین 50 الی 100 هزار تومان است!

جالب است بدانید که این سایت برای مشتریان خود که حاضرند پول‌های کلان بابت لباس‌های گران‌قیمت بدهند امکاناتی از جمله تخفیفات گوناگون را در نظر گرفته است. برای مثال با خرید هر کدام از شلوارهای جین بسته به قیمت آن از 25 تا 50 هزارتومان «بن تخفیف» در نظر گرفته شده است که برای خریدهای آینده از این سایت قابل استفاده است.


منبع: تابناک
امتیاز دهی به مقالهفروش شلوارهای جین میلیونی در تهران!
فروش شلوارهای جین میلیونی در تهران!
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره فروش شلوارهای جین میلیونی در تهران! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: فروش ، شلوار ، جین ، میلیونی ، تهران ، کالا ، آنلاین