فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

htc one m9 آن طور که در تصاویر دیده اید نخواهد بود

htc one m9 آن طور که در تصاویر دیده اید نخواهد بود

ویرایش: 1393/11/10
نویسنده: shayan98
طبق آخرین گزارشات با صحت بالاتر، باید به شما عرض کنیم تصاویری که تحت عنوان HTC ONE M9 دیدیم غیر واقعی نیستند اما لزوما نمونه نهایی هم نیستند. حتما می دانید که شرکت ها برای پرچمدار های خود چند نمونه پیش از تولید طراحی می کنند و در بازه زمانی نزدیک به معرفی محصول تصمیم نهایی گرفته می شود. طرحی که تا کنون تحت عنوان ONE M9 می دیدیم گویا یکی از این نمونه ها است که لو رفته بود.طبق ادعای افرادی که وان ام 9 را از نزدیک دیده اند این دستگاه بلندگوهای Boomsound خود در بالا و پایین نمایشگر را خواهد داشت. وان ام 9 دستگاهی متمرکز بر عکاسی خواهد بود و هر دو دوربین آن قابل تامل خواهند بود. دوربین جلو شبیه به چیزی که در دیزایر 826 دیده ایم خواهد بود. این یعنی یک دوربین بزرگ در پنل جلویی دستگاه که کمی تصور وضعیت بلندگوی بالا را برای ما دشوار می کند.


طبق گزارشات HTC در ابتدای ارایه طرحی ONE M7 هم از چنین طرحی استفاده کرده بوده است. اما اگر به یاد داشته باشید این دستگاه هم حدود 1 ماه قبل از معرفی اش کاملا لو رفته بود. ONE M8 که دیگر اسوه دستگاه های لو رونده (!) بود و انواع و اقسام لو رفتن های عجیب و غریب را تجربه کرد. مشخص نیست که امسال هم HTC همانند سال گذشته 1 ماه پس از نمایشگاه MWC دستگاه خود را رونمایی کند یا همزمان با این نمایشگاه، اما هر چه که هست فاصله زیادی تا دیدن وان ام 9 در دستان پیتر چو نداریم. نظر شما درباره وان ام9 چیست؟ طراحی متفاوتی خواهد داشت؟


منبع: دیجی تکنولوژی:digitekno.tk
امتیاز دهی به مقالهhtc one m9 آن طور که در تصاویر دیده اید نخواهد بود
htc one m9 آن طور که در تصاویر دیده اید نخواهد بود
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره htc one m9 آن طور که در تصاویر دیده اید نخواهد بود نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: htc ، HTC one m9 ، اچ تی سی ، وان ام9 ، وان ، اچ تی سی وان ام9 چگونه خواهد بود ، اچ تی سی ام9