فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حادثه فرودگاه جده، سیاسی است

حادثه فرودگاه جده، سیاسی است

ویرایش: 1394/1/22
نویسنده: earnmoney
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه خراسان، آیت‌الله سیداحمد علم الهدی ظهر امروز در آیین عبادی سیاسی نمازجمعه مشهد با اشاره به سخنان دیروز دکتر روحانی عنوان کرد: رئیس‌جمهور در همایش گرامیداشت روز ملی فناوری هسته‌ای تاکید کرد که هنگامی که توافق را امضا می‌کنیم باید همان روز همه تحریم‌ها لغو شود.

وی ادامه داد:‌ در مسئله یمن نیز موضع رئیس‌جمهور همان موضع مقام معظم رهبری بود این در حالی است که دکتر روحانی این سخنان را پیش از بیانات دیروز مقام معظم رهبری ابراز کرد. ما افتخار می‌کنیم که خط سیاسی رئیس‌جمهوردر خط رهبری قرار دارد.

علم‌الهدی تاکید کرد: هنگامی که انتقاداتی به دولت وارد می‌شود این انتقادات در مقام دشمنی و جناحگرایی نیست بلکه در مسیر ولایت مداری ماست.

امام‌جمعه مشهد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مذاکرات لوزان خاطر نشان کرد: پس از انجام مذاکرات در جامعه ما اضطرابی به وجود آمد و عده‌ای از این مسئله خوشحال و عده‌ای نیز نگران بودند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد:‌ این انتقادها و خوشحالی‌ها فضای جامعه را به هم می‌زد اما فصل‌الخطاب مقام معظم رهبری باعث آرام گرفتن جامعه و تشویش دشمنان شد.

علم‌الهدی با بیان اینکه پس از اتمام مذاکرات برخی می‌خواستند توپ را در زمین مقام معظم رهبری بیاندازند گفت: ایشان در سخنان دیروز خود تاکید کردند که من در جریان جزئیات مذاکرات نبوده و تنها خواسته‌ها و خطوط قرمز را مشخص کرده‌ام. این سخن برای این بود که اگر در جریان مذاکرات حرکتی غیرسازگار با عظمت انقلاب ما صورت گرفت کسی آن را به حساب رهبری نگذارد.

وی تاکید کرد: مقام معظم رهبری در سخنان خود تصریح کردند که به تیم مذاکره اعتماد دارد اما دغدغه هم داشته و دلواپس نیز هستند. دغدغه مقام معظم رهبری نه از تیم مذاکره‌کننده بلکه از طرف مقابل یعنی شیطان بزرگ است.

علم‌الهدی با اشاره به بیانیه‌ای طرف مقابل که دو ساعت پس از مذاکرات منتشر کرد یادآور شد: تمام این بیانیه دروغ و کذب بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به خواسته‌های رهبری از تیم مذاکره‌کننده تاکید کرد که دولت باید دنباله‌رو این خواسته‌ها باشد.

علم الهدی گفت: یکی از خواسته‌های رهبری که بر آن تاکید داشتند این بود که فناوری هسته‌ای در کشور به عنوان یک ضرورت مطرح است و استقلال اقتصادی و معیشتی ما نیز به این مسئله مرتبط خواهد بود.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: نباید هیچ حرکتی جلوی توسعه فناوری هسته‌ای را بگیرد.

وی با اشاره به حوزه امنیتی و دفاعی کشور از آن به عنوان یکی دیگر از خواسته‌های مهم مقام معظم رهبری یاد کرد و افزود: در این قراردادها نباید حوزه امنیتی و دفاعی کشور به روی بیگانگان باز شود و در آینده جاسوس‌ها به اسم بازرسی در حریم نظامی مردم دخالت کنند.

علم‌الهدی خاطر نشان کرد: حوزه دفاع مشت گره کرده مردم است که باید بسته بماند و نباید دشمن از آن با خبر شود.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه یکی دیگر از منویات مقام معظم رهبری این بود که همه تحریم‌ها باید در همان روز اول توافق لغو شود گفت: همزمان مقام معظم رهبری، رئیس‌جمهور نیز بر این مسئله تاکید کرد.

علم‌الهدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسئله یمن عنوان کرد: مقام معظم رهبری در خصوص حمله دولت سعودی به یمن تعبیر توحش را به عربستان نسبت داد. این یعنی که عربستان دولتی وحشی است.

امام‌جمعه مشهد اضافه کرد: در جریان فرودگاه جده نیز برخوردی شخصی با یک فرد ایرانی نبود بلکه این مسئله نیز صد در صد سیاسی است. همیشه برای زوار ایرانی در جریان سفر به عربستان مشکلاتی پیش می‌آید اما اینکه یک مامور سعودی در مقام اجرای ماموریت خود در فرودگاه بخواهد دست به اقدامی ناهنجار بزند نشان از این دارد که این مسئله یک جریان سیاسی است و این مامور حتما برای این کار دستور داشته است.

وی تاکید کرد: باید توجه داشت که عربستان کشوری نیست که نیروی انتظامی ولنگاری داشته باشد.

امام‌جمعه مشهد خطاب به دولتمردان کشور در عرصه سیاست خارجی تاکید کرد: دولتمردان ما بدانند که اگر می‌خواهند رابطه‌ای با عربستان برقرار کنند، باید بدانند که با یک وحشی برخورد می‌کنند.

وی اضافه کرد: این واقعیت باید در برنامه‌ریزی سفرهای عمره نیز لحاظ شود.


منبع:

http://news.iranema.ir/news/3979883/640/1394-01-21%2014:12:44/2882

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره حادثه فرودگاه جده، سیاسی است نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: حادثه جده ، تجاوز در جده ، عربستان سعودی ، فرودگاه جده ، تجاوز در فرودگاه جده ، خبر تجاوز به دو نوجوان در جده ، اخبار ، اخبار سیاسی