فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گلايه سرلشکر سليماني از توليد فيلم «سردار»امتیاز فراموش نشه

گلايه سرلشکر سليماني از توليد فيلم «سردار»امتیاز فراموش نشه

ویرایش: 1394/1/22
نویسنده: aMirSaM00
نسيم/ سرلشکر قاسم سليماني در نامه‌اي از اخبار مربوط به توليد فيلمي به‌نام |سردار| با محوريت مقاومت و پرداختن به شخصيت ايشان گلايه و اعتراض کرد. فرمانده سپاه قدس در نامه‌اي نوشت: حتي نسبت به نوشتن خاطرات دفاع مقدس، تحفظ دارم چه برسد به ساخت فيلم از شخصيتم.نسبت به آن چه در شبکه مجازي نسبت به من مي‌گذرد و بخشي از آن غلو است، معترضم.

به گزارش «نسيم»، در پي انتشار اخباري طي روزهاي اخير پيرامون تصميم يکي از مستند سازان جوان کشور (آقاي سيد سعيد حسن پور) براي توليد فيلمي به نام |سردار| با محوريت عمليات هاي بين المللي سپاه قدس و به تصوير کشيدن نقش سرداران ايراني در محور مقاومت بويژه سردار حاج قاسم سليماني، ايشان طي نامه اي با اعتراض و گلايه نسبت به اين اقدام تأکيد کردند: حقير حتي نسبت به نوشتن خاطرات دفاع مقدس تحفض دارم. چگونه راضي به ساخت فيلمي از شخصيت خودم باشم ضمن اينکه اين نوع اقدامات فرصت خدمت را از حقير مي گيرد.

متن نامه ي سردار سرلشکر حاج قاسم سليماني فرمانده نيروي قدس سپاه بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
مستندساز متعهد بسيجي
برادر بزرگوار و عزيز جناب آقاي حسن پور
با سلام و آرزوي توفيق و سربلندي براي شما و تمامي متعهدين صحنه جهاد و هنر؛

امروز (22/1/94) در اخبار ساعت 14:00 شبکه يک سيما شاهد خبري بودم که براي حقير غير قابل باور بود. ضمن اينکه چند روز قبل نگراني خودم را به اطلاع مسئول روابط عمومي سپاه رساندم و خواهش کردم ضمن تشکر از برادران عزيزي که در اثر علاقمندي به جمهوري اسلامي ايران و جهاد في سبيل الله به دنبال چنين اقداماتي هستند مانع اين حرکت شوند اما با پخش اين خبر در شبکه سراسري کشور که جاي گله دارد لازم دانستم به اطلاع جنابعالي و کليه برادران و خواهران گرانقدر برسانم:

اولا در جمهوري اسلامي دهها شخصيت اثر گذار شهيد وجود دارد که شناساندن شخصيت و عملکرد آنها به عنوان الگوهاي حقيقي تجربه شده يک ضرورت است. بزرگواران مجاهد و متفکري همچون شهيدان بهشتي، رجايي، باهنر و مطهري در صحنه جهاد شهيدان همت، باکري، زين الدين، خرازي و ... در رأس اينها شهيد زنده اي همچون مقام معظم رهبري (مدظله العالي) که بيش از شصت سال در حال مجاهدت مي باشند.
وقتي اين خبر را شنيدم حقيقتاً خجالت کشيدم، چه ضرورتي براي پرداختن به فردي که هنوز خوف از عاقبت خود دارد مي باشد.
ثانياً حقير يک سرباز پر از ضعفي هستم که اگر لطف خداوند سبحان شامل نمي شد معلوم نبود به هيچ يک از توفيقات عمرم نائل مي شدم البته نسبت به هر آنچه در شبکه مجازي در مورد حقير مي گذرد به شدت اعتراض دارم و بخشي از آن را غلو و غير واقعي و خلاف مصالح سياسي و امنيتي کشور مي دانم و بارها به مسئولين مربوطه در کشور عرض کرده ام.

جنابعالي مي دانيد حقير حتي نسبت به نوشتن خاطرات دفاع مقدس تحفض دارم. چگونه راضي به ساخت فيلمي از شخصيت خودم باشم ضمن اينکه اين نوع اقدامات فرصت خدمت را از حقير مي گيرد.
لذا ضمن تشکر از جنابعالي و ساير برادران و خواهران، اعلام مي کنم؛ نه تنها راضي به چنين اقداماتي نيستم، بلکه به شدت اعتراض دارم.

والسلام
قاسم سليماني


منبع:

http://www.khorasannews.com/OnlineNews.aspx?newsid=1506158

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره گلايه سرلشکر سليماني از توليد فيلم «سردار»امتیاز فراموش نشه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: سلیمانی ، سردار ، فیلم ، گلایه ، سرلشکر ، تولید ، حاج قاسم