فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آتش سوزی اتوبوس ولوو در تربت حیدریه

آتش سوزی اتوبوس ولوو در تربت حیدریه

ویرایش: 1394/3/1
نویسنده: hamidmpt

سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: وقوع حادثه حریق اتوبوس در ساعت 21:36 شب گذشته از سوی آتش نشانی شهرستان ملک آباد به ستاد فرماندهی آتش نشانی مشهد اطلاع داده شد و به دنبال آن ماموران پلیس راههور و امداد در در محل حاضر شدند.

وی افزود: اتوبوس ولوو که از مشهد به سمت زاهدان در حرکت بوده از قسمت عقب خودرو به علت نامعلومی دچار حریق شده که بلافاصله با هوشیاری راننده خودرو در کنار جاده متوقف شده و قبل از گسترش آتش تمامی 15 مسافر آن از خودرو خارج شده‌اند.

رحمانی افزود: متاسفانه شعله‌های آتش به سرعت تمام قسمت‌های این وسیله نقلیه رو فرا گرفته بود که آتش‌نشانان با حضور در محل حادثه ضمن انجام اقدامات ایمنی لازم و جلوگیری از انفجار احتمالی نسبت به مهار آن اقدام کردند.

در این حادثه به هیچ یک از مسافران آسیبی نرسیده است، گفت: علت دقیق وقوع این آتش سوزی از سوی کارشناسان فنی سازمان در دست بررسی است.

سرهنگ نادر رحمانی، سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا نیز با تایید این خبر گفت: بلافاصله پس از اطلاع از وقوع این حادثه عوامل راهور به محل اعزام شده و هماهنگی‌های لازم برای انتقال مسافران با اتوبوسی دیگر نیز انجام شد.

رحمانی با بیان اینکه اتوبوس مذکور از نوع ولوو مدل بی 12 بوده است، تصریح کرد: پس از اطلاع از حریق ابتدا راننده شخصا اقدام به اطفای حریق کرده و پس از توسعه آن با آتش نشانی تماس گرفته که همین موضوع باعث شد تا اتوبوس به طور کامل در آتش بسوزد. به گفته وی، علت حادثه در حال بررسی است و پس از اعلام نظر کارشناسان می‌توان در خصوص وجود نقص فنی در اتوبوس اعلام نظر کرد.


منبع: www.shahrekhabar.com
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره آتش سوزی اتوبوس ولوو در تربت حیدریه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: اتوبوس ، مشهد ، تربت حیدریه ، ناجا ، زاهدان ، رحمانی ، گسترش