فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نجات معجزه آسای یک خانواده از مرگ

نجات معجزه آسای یک خانواده از مرگ

ویرایش: 1394/3/2
نویسنده: hamidmpt
اعضاي يك خانواده ٤ نفري كه براي سفري چندروزه عازم كرج بودند، فكرش را هم نمي‌كردند كه در يك چشم به هم زدن خودشان را در يك قدمي مرگ ببينند. يك لحظه غفلت كافي بود تا خودروي آنها به مشتي آهن‌پاره تبديل شود.

ساعت ١٢ ظهر جمعه يك خودروي پژو ٤٠٥ خاكستري در باند جنوبي آزادراه قزوين- كرج در حوالي آبيك پس از انحراف به سمت راست با برخورد با يك دستگاه بنز کمپرسی در منتهي‌اليه سمت راست جاده متوقف شد.

بلافاصله پس از بروز اين حادثه خودروهاي عبوري كه از نزديك شاهد اين حادثه هولناك بودند، براي كمك و نجات سرنشينان پژو وارد عمل شدند. راننده خودرو با سر و صورتي زخمي از مردم درخواست كمك مي‌كرد.

وضعيت خودروي پژو به نحوي بود كه به دليل شدت برخورد بخش قابل توجهي از بدنه آن از بين رفته بود و فشار خاور سقف آن را له كرده بود. صداي درخواست‌هاي مكرر پدر براي نجات فرزندانش در كنار گريه و ناله‌هاي مادر باعث شد تا شاهدان حادثه ابتدا براي خارج كردن دو كودك گرفتار در صندلي عقب وارد عمل شوند.

در خودرو به دليل شدت برخورد باز نمي‌شد. به همين دليل ابتدا پسر كوچك اين خانواده با كمك مردم از پنجره عقب به خارج از خودرو منتقل شد، سپس با خم كردن در و جدا كردن آن دومين فرزند اين خانواده نيز از ميان آهن‌پاره‌ها خارج شد. راننده نيز با كمك مردم و بريدن كمربند ايمني توانست از خودروخارج شود. مادر خانواده كه در صندلي جلوي خودرو گير افتاده بود، همچنان نگران حال فرزندانش بود. شاهدان با آرام كردن مادر سعي مي‌كردند به نحوي او را از خودرو خارج كنند و در نهايت مادر نيز به كمك مردم توانست از ميان آهن و شيشه خارج شود.

پس از خارج شدن تمامي اعضاي اين خانواده كه به طرز معجزه‌آسايي از مرگ نجات يافته بودند، اورژانس جاده‌اي به محل حادثه رسيد كه پس از بررسي‌هاي اوليه پدر به همراه پسر بزرگ اين خانواده را به ‌دليل پارگي دست و شكستگي سر بلافاصله به مراكز درماني منتقل كرد.

البته بنا به گفته مسئولان اورژانس جاده‌اي، خوشبختانه حال هيچ‌كدام از آنها وخيم نبود. همچنين پليس راه پس از حضور در محل حادثه، عملكرد و حضور به موقع مردم و سرعت مطمئن و هوشياري راننده بنز کمپرسی را دو عامل مهم در كاهش خسارت اين تصادف هولناك عنوان كرد.


منبع: www.shahrekhabar.com
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره نجات معجزه آسای یک خانواده از مرگ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: نجات ، معجزه ، مرگ ، تصادف ، غفلت ، قزوین ، کرج ، خودرو ، انحراف