فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

احتمال کنارکشیدن پرسپولیس از لیگ برتر

احتمال کنارکشیدن پرسپولیس از لیگ برتر

ویرایش: 1394/6/1
نویسنده: emperator
باشگاه خبرنگاران: علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال درباره احتمال کناره‌گیری تیم فوتبال پرسپولیس از رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس تیم ریشه‌دار و قوی‌ای است که به دلیل بدشانسی و ناداوری در چند هفته اخیر نتایج خوبی نگرفته است. جذابیت فوتبال به همین موضوعات و نمی‌توان انتظار داشت تیم‌های بزرگ در تمامی بازی‌های خود نتیجه بگیرد.

وی افزود: پرسپولیس در فصل جدید بازی‌های خوبی انجام داد و فوتبال زیبا و تماشاگرپسندی را ارائه کرده است. به هر حال به هیچ وجه امکان ندارد چنین تیم معتبری به همین راحتی از لیگ برتر کنار بکشد.

کفاشیان درباره اعتراضات پرسپولیسی‌ها به علیرضا فغانی گفت: با گزارشی که از ریاست کمیته داوران و دپارتمان داوری گرفتیم اشتباهات داوری در بازی پرسپولیس و ذوب آهن محرز بوده و این اشتباهات منجر به تغییر نتیجه شده است. برای داوری که در سطح بالایی قضاوت کرده، خوب نیست چنین قضاوت ضعیفی داشته باشد و حتم بدانیم با دیدن فیلم مسابقه و گزارش‌های ناظران فغانی چند هفته‌ای محروم خواهد شد. البته در این خصوص نباید عجولانه تصمیم گرفت.

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با مناظره وی و محمد دادکان در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری اظهار کرد: مناظره خوبی بود و دو طرف برخی از مسائل را مطرح کردند.

کفاشیان افزود: متأسفانه در این برنامه از داوری نام برده شد که با توصیه برخی افراد قرار است بازی را درآورد، در حالی که من در هفت سالی که در فدراسیون فوتبال هستم تاکنون چنین موضوعی را ندیده و اگر خدایی ناکرده یکی از اعضای فدراسیون فوتبال چنین درخواستی را از داور داشته باشد، به شدت با وی برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: بی‌دلیل نباید به افراد اتهام زد، تهمت زدن سبب آسیب به روح و ذهن هواداران می‌شود و باید مستدل صحبت کرد. محسن قهرمانی بعد از این برنامه در صحبت با من، چنین موضوعی را تکذیب کرده و آن را غیرواقعی دانست.

کفاشیان درباره این که چرا محسن قهرمانی روی خط برنامه نیامد و بعد از برنامه این مسئله را تکذیب کرد، گفت: زمان این مصاحبه محدود بود و برای قهرمانی این امر میسر نشد که در برنامه زنده موضوع را تکذیب کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص باشگاهی که بازیکن بیست و دوم خود را به صورت غیرواقع در لیست قرار داده، اظهار کرد: هر مطلبی که به صورت مستند و مستدل مطرح شود، توسط کمیته‌های قضایی فدراسیون بررسی خواهد شد و نمی‌توان از روی شنیده‌ها در این باره صحبت کرده و باشگاهی را متهم کرد.

وی درباره جلسه امروز در وزارت ورزش توضیح داد: جلسه خاصی تشکیل نشد و ما حضوری چند دقیقه‌ای با سجادی در رابطه با شروع لیگ و قضاوت‌ها مسائلی را به صورت کلی مطرح کردیم و قرار شد با حضور رئیس سازمان لیگ و باقی اعضای این سازمان گزارش‌هایی کامل‌تر در این خصوص به وزارت ورزش ارائه گردد.

دوستان نظر و امتیاز یادتون تره


منبع: باشگاه خبر نگاران جوان
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره احتمال کنارکشیدن پرسپولیس از لیگ برتر نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: پرسپولیس ، باخت ، برانکو ، تبانی ، داور ، انتهای جدول ، فدارسیون فوتبال ، کناره گیری ، لیگ برتر