فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قانون جذب-تمرین روز نهم

قانون جذب-تمرین روز نهم

ویرایش: 1394/9/21
نویسنده: chaampol


1: موهبتهای خود را بشمارید: لیستی از ده موهبت خود تهیه کنید و بنویسید که چرا از داشتن آنها سپاسگزارید. لیست خود را از نو بخوانید و در پایان هر مورد، کلمهی سپاسگزارم را سه بار بگویید و تا آنجا که میتوانید برای موهبتهایی که دارید قدرشناس باشید.
2: هر قبض نپرداختهای را که دارید بردارید و از قدرت شکرگزاری استفاده کنید و روی آن بنویسید برای پولش سپاسگزارم و صرفنظر از اینکه پول آن را داشته یا نداشته باشید، تا آنجا که میتوانید برای پول پرداخت این قبض احساس شکرگزاری داشته باشید.
3: ده صورتحسابی را بردارید که پیشتر پرداخت کرده اید و روی آنها واژههای سپاسگزارم، پرداخت شد را بنویسید و برای آنکه پول پرداخت این قبوض را دارید، قدرشناس باشید.
4: پیش از آنکه بخوابید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را برای بهترین اتفاقی که در روز برای شما رخ داده بر زبان آورید.


منبع: کانال تلگرام افراد مثبت
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره قانون جذب-تمرین روز نهم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: قانون جذب ، تمرین روز نهم ، مواهب‌ ، قانون جذب چیست ، صحت قانون جذب ، روش اجرایی قانون جذب ، چگونه قانون جذب را اجر کنیم ، حقایقی در مورد قانون جذب ، همه چیز در مورد قانون جذب