فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مهدوی کیا:از همه کسانی که به من رای دادند تشکر می‌کنم

مهدوی کیا:از همه کسانی که به من رای دادند تشکر می‌کنم

ویرایش: 1394/9/24
نویسنده: afshini
به گزارش خبرگزاری فارس،مهدی مهدوی کیا بعد از انتخابش به عنوان برترین هافبک راست فوتبال ایران بعد از انقلاب در برنامه نود گفت: از تمام کسانی که به من رای دادند تشکر می‌کنم. تک تک آرا برایم ارزشمند است.خیلی هم ممنونم که هنوز یادم هستند.

وی ادامه داد: واقعا تک تک آرا برایم اهمیت دارد. سعی کردم همیشه با مردم و هواداران ارتباط خوبی داشته باشم. احترام بگذارم و در سخت‌ترین شرایط احترام را حفط کردم. همیشه با حمایت‌هایشان انرژی گرفتم چه در تیم ملی و چه در تیم باشگاهی.

مهدوی کیا تصریح کرد: فراموش نمی‌کنم که با حمایت مردم، زحمت مربیان و همبازیانم و حمایت رسانه‌ها مدارج پیشرفت را طی کردم. بهترین بازی‌ها را ارایه کنم. هواداران پرسپولیس همیشه به من لطف داشتند. خودم هوادار بودم به ورزشگاه می‌رفتم. آنها را درک می‌کنم.

مهدوی‌کیا درباره اینکه استقلالی‌ها و تراکتوری‌ها هم به او رای دادند، گفت:

در بازی ملی همه تماشاگران من را حمایت و تشویقم می کردند.سعی می‌کردم در بازی با استقلال و تراکتورسازی و تیم‌های دیگر بهترین بازی‌ام را بکنم ولی همیشه احترام به حریف گذاشتم و احترام دیدم و از تماشاگران تیم‌های دیگر هم ممنونم.

مهدوی کیا تصریح کرد: نامجومطلق، کرمانی مقدم هم فوتبالیست‌های بزرگی بودند و ویژگی‌های خاص و بی نظیری داشتند.نوازی در بانک ملی همبازیم بود او در فوتبال به حق کامل نرسید.افتخار داشتم با نامجو و کرمانی همبازی بودم و نوازی فوتبالش خیلی تاثیر گزار بود.


منبع: خبرگزاری فارس
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره مهدوی کیا:از همه کسانی که به من رای دادند تشکر می‌کنم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: نود ، مهدوی کیا ، مهدی مهدوی کیا ، بهترین هافبک ، فوتبال ، نظرسنجی ، فردوسی پور