فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خلاصه کتاب قانون جذب

خلاصه کتاب قانون جذب

ویرایش: 1394/9/26
نویسنده: chaampol


تا به حال متوجه شده ای که گاهی آنچه را بدان نیاز داری ، ناگهان از جایی که انتظارش را نداری سر می رسد ؛ مانند تلمایکل لوسیرفنی نامنتظر ؟ یا یکدفعه اتفاقی، کسی را در خیابان می بینی که در فکرش بوده‌ای ؟ آیا تا به حال در مورد افرادی شنیده ای که به طور مکرر درگیر مناسباتی بد می شوند و همیشه هم گله دارند که دائم همین نوع مناسبات نصیبشان می شود ؟ قانون جذب برای این دسته از آدمها هم کار می کند .
در زندگی همان چیزهایی را به سوی خود جذب می کنم که انرژی و حواس و توجهم را به آن معطوف می کنم ؛ چه آن را بخواهم چه نخواهم .
هر انسانی امواج خوب یا بد دارد . در واقع ما دائم در حال ارتعاش هستیم . اگر تو ذوق زده ، خرسند ، قدر دان ، شاکر یا مفتخر باشی؛ امواج مثبت بیرون می دهی و اگر عصبانی ، غمگین ، ناامید و سرخورده باشی و احساس بیهودگی ، بد بیاری یا شکست خوردگی کنی؛ امواج منفی از خودت بیرون می دهی .
بسیار مهم است که با ارتعاشات خود در تماس و از آن آگاه باشی چون آنچه را از خودت ساطع می کنی؛ قانون جذب ، بیشتر از همان را به تو برمی گرداند .
فرمول سه مرحله ای برای جذب آگاهانه :
1: خواسته ات را مشخص کن .
2: ارتعاشاتت را بالا ببر .
3: آن را بپذیر .
واکنش قانون جذب ، درست مثل واکنش ذهن توست . قانون جذب آنچه را تو نمی‌خواهی؛ می شنود . وقتی به ندای درونت گوش می دهی که افعال و عبارات منفی به کار می برد؛ در واقع توجه و انرژی خودت را به چیزهایی می دهی که آنها را نمی‌خواهی .
اگر کنجکاوی بدانی که در هر زمینه ای از زندگی ات امواج مثبت می فرستی یا منفی کافی ست به آن زمینه نگاهی بیندازی و ببینی چه چیزی دریافت می کنی . این جور شدن و تطابقی بی نقص است .
توجه به تضاد و شناسایی آن به عنوان چیزی که دلت آن را نمی‌خواهد؛ تو را در قبال آنچه می خواهی روشن تر می کند .
با تضاد ، خواسته ها ی خود را مشخص کن . در یک برگه آنچه را نمی‌خواهی بنویس و در روبروی آن آنچه را که می خواهی . بعد بر روی آنچه نخواسته ای خط بکش .
تمام چیزهایی را که باعث می شود احساسی خوب به تو بدهد؛ شناسایی کن و بیشتر به آن بپرداز . یادت باشد هر ارتعاشی که از خودت ساطع کنی، آینده ات را خلق می کند.
خواسته هایت را در خط مقدم ذهنت قرار ده و توجه و انرژی و تمرکز مثبت خودت را به آن معطوف کن .
از عبارات تاکيدی استفاده کن .عبارت تاکيدی جمله ای ست که از طريق تکرار در ذهنت جايگزين می شود.
و طرز فکر تو را دوباره برنامه ریزی می کند . مثلاً من بدنی سرحال و خوش و خرم دارم .
قانون جذب در برابر کلماتی که به کار می بری یا افکاری که به ذهن می آوری واکنش نشان نمی‌دهد . قانون جذب صرفاً در برابر آنچه در مورد گفته ها یا افکارت احساس می کنی، واکنش نشان می دهد .
سه عامل اصلی برای عبارت مربوط به خواسته وجود دارد:
شروع مطلب ، اصل مطلب و خاتمه مطلب .
عبارت پذیرفتن قانون جذب ، صرفاً به معنی عدم شک و تردید است و مهمترین عامل در روند جذب آگاهانه . پذیرش ، همان عدم شک و تردید است . سرعت قانون جذب نسبت مستقیم با میزان پذیرش دارد .
قدر دانی و شکر گذاری نیز بالاترین شکل ارتعاش است . می توانی برای قدردانی از هر چیزی وقت صرف کنی . این احساسی است که به سپاس و امتنان تو متصل است و خیلی اهمیت دارد . دفتر یادداشت روزانه ، برای مدرک قانون جذب در زندگی ات کمکت می کند؛ آن را بیشتر باور کنی . بیشتر شوق و ذوق داشته باشی، بیشتر بپذیری و بیشتر اعتماد کنی .
آنچه را به خواسته ات نزدیک است ، گرامی بدار . عبارت« من در روند کار قرار دارم» را به کار ببر . عبارت «من تصمیم گرفته ام» را به کار ببر.
اطلاعات کسب کن . وظیفه تو این است که خواسته ات را مشخص کنی و آنچه را بدان نیاز داری تا خواسته ات را آشکار کند ؛ بپذیری .وظیفه تو این نیست که سعی کنی از لحاظ عقلانی از مسائل سر در بیاوری بلکه باید بگذاری قانون جذب جوابها را برایت بیاورد . یادت باشد هر موجی که بفرستی همان را دریافت می کنی.


منبع: خلاصه شده از کتاب : قانون جذب نوشته : مایکل لوسیر ، ترجمه : نفیسه معتکف
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (3 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


فریبا شیوا (09:14   1399/5/1)

ایا واقعا قانون جذب وجود داره کد: 1359علي اصغر انصاري (08:15   1399/1/17)

سلام
وقت بخیر
پیشنهاد میکنم کتابهای زیر را در این خصوص مطالعه فرمایید
1- روانشناسی موفقیت با ذهنیت مثبت
2- بیندیشید و ثروامند شوید
3- ثروتمندترین مرد بابل
همچنین می توانید فایلهای صوتی تکنولوژی فکر دکتر آزمندیان را به رایگان از اینترنت دانلود کنید. کد: 1306فری اسد (00:36   1399/1/17)

سلام اگر عبارت تاکیدی بکارببریم ویلی زمان بگذرد وبدان نرسیم باید چکار کنیم کد: 1305


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره خلاصه کتاب قانون جذب نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: قانون جذب ، خلاصه کتاب قانون جذب ، کتاب قانون جذب ، قانون جذب چیست ، صحت قانون جذب ، روش اجرایی قانون جذب ، چگونه قانون جذب را اجر کنیم ، حقایقی در مورد قانون جذب ، همه چیز در مورد قانون جذب ، نفیسه معتکف ، مایکل لوسیر