فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راههاي مقابله با امواج منفى

راههاي مقابله با امواج منفى

ویرایش: 1394/9/27
نویسنده: chaampol


هر فکری که شما را مي آزارد، عصبي مي کند، مي ترساند و آرامش شما را بر هم مي زند يک فکر منفي است. چنان چه شما به طور ذهني در برابر زندگي به مقاومت بپردازيد تراکم عاطفي در ضمير باطن شما خفه خواهد شد و موجب پديدار شدن شرايط منفي مي گردد
هر گاه امواج منفي به سراغتان آمد با همه توان، آهسته و يا بلند فرمان بدهيد: ايست!
هر گاه موج منفي وارد وجودتان شد، مي توانيد به آن فرمان دهيد: بعدي.

يک کِش ساده تهيه کنيد (کِشی که معمولاً در ايران به دور بسته هاي اسکناس مي بندند)، آن را به دور مچ دست خود بياندازيد و با ارسال امواج منفي از سوي انديشه هايتان و يا از طرف ديگران ، آن را بکشيد و محکم رها کنيد.


شوک حاصل از اين کار به شما يادآوري مي کند که ممکن است به ورطه منفي نگري سقوط کنيد و حتي بعد از مدتي با نگاه کردن به مچ دستتان مي‌توانيد دريابيد که به چه اندازه امواج منفي به سوي شما و ضمير ناخودآگاه‌تان هجوم آورده است و شما تنها با استفاده از اين تکنيک ساده، مي‌توانيد از آنها رها شويد.

مجسم کنيد انديشه هاي منفي شما کمرنگ و محو شده و انديشه‌هاي مثبت تان بزرگ و پرنورتر مي‌شود.

براي مثال ، اگر فکر مي کنيد که نمي‌توانيد در جمعي سخنراني کنيد ، تصور کنيد آن فکر منفي را روي تخته سياه نوشته اند و شما آن را پاک مي کنيد و يا اينکه فکر کنيد اين امواج را درون بادکنکي قرار داده‌ايد و آنها را به دور دستها مي‌فرستيد.

آنتوني رابينز براي دور کردن افکار منفي پيشنهاد مي‌کند که 10 روز روزه فکري بگيريد و در آن 10 روز از هرگونه فکر، احساس، کلمه، پرسش و يا مثالي که جنبه هاي منفي داشته باشد، دوري کنيد.

توجه داشته باشيد: براي تثبيت هر عادت ، 21 روز زمان کافي است. به جاي فکر کردن به مشکلات، به راه حل ها فکر کنيد (به جای چرا بپرسید چگونه).
همچنين از سه تکنيک: ايست، بعدي و کِش استفاده کنيد و از خود سؤالات مثبت بپرسيد.
انديشه هاي خود را تغيير دهيد تا زندگي‌تان تغيير کند ضمن آنکه نبايد اجازه دهيد افکار منفي شما را محاصره کند، مثبت فکر کنيد تا زندگي تان مثبت شود.

وقتی بدانید که به کجا می روید، تبدیل به شخص مؤثرتري می شوید.


منبع: کانال تلگرام افراد مثبت
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره راههاي مقابله با امواج منفى نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: راههاي مقابله با امواج منفى ، عصبي ، کِش ، موج منفي ، آرامش ، آنتوني رابينز ، انديشه هاي منفي ، آهسته ، محکم ، تثبيت هر عادت