فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قانون جذب-تمرین روز بیست و سوم

قانون جذب-تمرین روز بیست و سوم

ویرایش: 1394/9/27
نویسنده: chaampol


هوای دلپذیری که تنفس میکنید
1: موهبتهای خود را بشمارید: لیستی از ده موهبتتان تهیه کنید و بنویسید که چرا برای داشتن آنها سپاسگزارید. لیست خود را از نو بخوانید و در پایان هر مورد، کلمه ی سپاسگزارم را سه بار بگویید و تا آنجاکه میتوانید برای موهبتهایی که دارید قدرشناس باشید.

2: امروز پنج بار، اندکی توقف کنید و به هوای باشکوهی بیندیشید که تنفس میکنید. پنج نفس عمیق بکشید و حرکت جریان هوا را به درون ریه هاتان و لذت بیرون دادن آن را احساس کنید.

3: پس از آنکه پنج بار نفس کشیدید، این کلمات را بگویید: برای هوایی که تنفس میکنم، سپاسگزارم. تا آنجاکه میتوانید برای هوای گرانبها و زندگی بخشی که تنفس میکنید احساس قدرشناسی کنید.

4: پیش از آنکه بخوابید، افکارتان را متمرکز کنید و واژه ی سپاسگزارم را برای بهترین اتفاقی که در روز برای شما رخ داده بر زبان آورید.


منبع: کانال تلگرام افراد مثبت
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره قانون جذب-تمرین روز بیست و سوم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: قانون جذب ، تمرین روز بیست و سوم ، مواهب‌ ، قانون جذب چیست ، صحت قانون جذب ، روش اجرایی قانون جذب ، چگونه قانون جذب را اجر کنیم ، حقایقی در مورد قانون جذب ، همه چیز در مورد قانون جذب