فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اگر میخواهی از داشتن یک ذهن مثبت اندیش بهره مند شوی باید :

اگر میخواهی از داشتن یک ذهن مثبت اندیش بهره مند شوی باید :

ویرایش: 1394/10/15
نویسنده: chaampol

1- عقاید و افکار بازدارنده را ازخودت دور کنیهر انسانی باورها و ایده هایی در ذهنش دارد که باید گهگاهبه چالش کشیده شود. هر روز به صدای درونت گوش بده و وقتی می بینی غلط و قدیمی هستند به راحتی آن ها را دور بیانداز.

2- گذشته را پشت سر بگذارمجبور نیستی بار گذشته را همواره به دوش بکشی. گذشته گذشته! ببخش و بگذار بگذرد. اگر این کار را نکنی یعنی ترجیح می دهی همیشه تحت آسیب و صدماتوارده از آن ها باشی. وقت آن رسیده که دست به انتخاب بزنی.

3 - ذهن خودخواهت را ساکت کنذهن خودخواهت همان صدای درونی است که فریاد می زند همیشه آزرده باش و بترس! اومعتقد است با کنترل و قدرت دیگران می توان زمام امور را در دست گرفت و تو می دانی که مسلماً عقیده اش غلط و ویرانگر است اما با تو می جنگد تا ثابت کند که تو دراشتباهی! در درونت به دنبال صدای ذهن متعالی، قلب گشوده و روح پاکت بگرد. در این هاست که به آموزه هایدرست و فرا راه خواهی رسید.

4- در زمان حال زندگی کنزندگی در اینجا و اکنون یعنی با فراغ بال می توانی از تمامی مواهب و فرصت هاییکه به تو عرضه می شود استفاده کنی. حوضچه ی اکنون پر است از شادی، عشق، آگاهی، بینش، نور، صلح، امید، شفا، زیبایی و آزادی.آنچه را شایسته ی تقدیر می دانی به سرعت در زمان حال خواهی یافت.

5- رابطه ای زنده و پویا با روحت ایجاد کنروح تو صبورانه در انتظار پرشدن از دانش جهانی است. فقط باید آن را بگشایی و به درونت گوش فرا دهی. طنین صدای روح همواره حمایتگر، روشنگر و هوشمندانهاست. چه کسی آن را شایسته ی تقدیر و تشکر نمی داند؟حال از موهبت های این راه و روش مثبت بهره گیر و در جهان پیرامونت با فراغ بال گشتی بزن!


منبع: کانال تلگرام افراد مثبت
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره اگر میخواهی از داشتن یک ذهن مثبت اندیش بهره مند شوی باید : نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: سحر و جادوی مثبت اندیشی ، ذهن مثبت ، زندگی خوب ، جهان امروز ، منفی باف ، عوض کردن ، ذهن مثبت اندیش ، مثبت گرایی ، راهکار