فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خلاقیت ( قسمت 8 ) - استاد سلطانی

خلاقیت ( قسمت 8 ) - استاد سلطانی

ویرایش: 1394/10/30
نویسنده: chaampol

اهمیت خلاقیت

باز هم تأکید می کنم که همه ی صحبتهایی که از اولین جلسه تا اینجا داشته ایم و همه ی صحبت هایی که از این به بعد خواهیم داشت همه برای این است که کودک خلاق پرورش بدهیم. همه ی خصوصیاتی که در مبحث اول یعنی کودک آرزوها با هم بر شماردیم همگی به معنی خلاقیت هستند.

خلاقیت مهمترین وجه زندگی است و اهمیت آن روز به روز در حال افزایش است با توجه به این که تحولات جهانی امروز لحظه ای رخ می دهند. سرعت تغییرات شتابان در حال افزایش است و این انسان های خلاق هستند که می توانند همراه این جریان باشند بنابراین همه ی صحبت های ما به این منظور است که بچه های خلاقی داشته باشیم.

در آینده انسان های خلاق موفق خواهند بود. کسب وکار و درآمد و شغل در آینده بدون خلاقیت معنا نخواهد داشت. در یادگیری و آموزش خلاقیت حرف اول را می زند.

خلاقیت در تمام ابعاد زندگی ما نقش دارد؛ سعی کنیم نگاه جامع و کلی نگر داشته باشیم. از لحظه لحظه ی زندگی باید برای یادگیری استفاده کنیم و فقط یک ذهن فعال و خلاق است که می تواند در این سیل اطلاعات شناور باشد.

در روابط انسانی، جامعه، خانواده، مادر و پدر و فرزندان و حتی روابط زناشویی، خلاقیت است که می تواند به ما کمک کند. در عبادت و مناسک عبادی هم اگر خلاقیت نداشته باشیم، جوابگو نخواهد بود. در ارتباط با طبیعت و محیط زیست نیز خلاقیت حرف اول را می زند، هیچ عرصه ای وجود ندارد که ما در آن نیازمند خلاقیت نباشیم. در این جا من فقط اشاره کردم شرح و جزئیات آن را خودتان تحقیق و دنبال کنید.
ادامه دارد...


منبع: کانال بازی و خلاقيت
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره خلاقیت ( قسمت 8 ) - استاد سلطانی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: خلاقیت ، قسمت 8 ، استاد سلطانی ، اهمیت خلاقیت ، آرزوها ، شغل ، خلاق