فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشاور ارزشمند مالی

مشاور ارزشمند مالی

ویرایش: 1394/11/7
نویسنده: chaampolبرنارد باروخ، مشاور سرمایه گذاری، زمانی که پانزده سال سن داشت، کار خود را به عنوان یک پادو در وال استریت آغاز کرد. حقوق اولیه او 3/5 دلار در هفته بود. با تمرین چند قانونی که اینجا در مورد آنها صحبت کردیم، مخصوصا کسب تخصص در زمینه سرمایه گذاری، سرانجام به یکی از توانگرترین افراد کشور مبدل و مشاور شش رییس جمهور از حمله فرانکلین دی.روزولت شد.

برخورد باروخ با سرمایه گذاری و مسایل مالی، مستقیم و ساده بود. او یکبار گفت |اولین چیزی که برای بدست آوردن پول کلان نیاز دارید، این است که تصمیم بگیرید پول کلان بدست بیاورید!| نخستین گام، اخذ تصمیم شفاف و واضح و سپس اجرای تصمیم با اراده و عزمی راسخ است.

بیشتر مردم، هرگز با خود خلوت نمی کنند و برای ثروتمند شدن تصمیم نمیگیرند. آنها ممکن است امید و آرزو داشته باشند یا دعا کنند که ثروت عظیمی بدست بیاورند، ولی هرگز تصمیم نمیگیرند که کاری انجام دهند. حقیقت این است که اگر می خواهید به ثروت دست پیدا کنید باید واقعا و از صمیم قلب بخواهید که ثروتمند شوید.


منبع: کانال تلگرام آکادمی موفقیت مالی
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره مشاور ارزشمند مالی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: مشاور ارزشمند مالی ، برنارد باروخ ، وال استریت ، حقوق اولیه ، دلار ، کسب ، تخصص ، سرمایه گذاری