فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

🌻دستپخت مادربزرگ، اخلاق فاطمه زهرا (ع) و اندام الکسیس

🌻دستپخت مادربزرگ، اخلاق فاطمه زهرا (ع) و اندام الکسیس

ویرایش: 1395/10/15
نویسنده: chaampol
خاورميانه مکانی که همیشه ی تاریخ نه شرق بوده و نه غرب و در |میانه| قرار دارد اما هرگز |میانه روی| را یاد نگرفته است. بسیاری از خواسته ها و نیازهای طبیعی مثل نیاز جنسی سرکوب گشته است.

علت جستجوی بیش تر واژه ی سکس در خاورمیانه نسبت به اروپا همین است. جوانان خاورمیانه ای تا سنین بزرگسالی هم چنان با صنعت پورن نیاز خود را رفع می کنند حال که این صنعت هیچ شباهتی به واقعیت ندارد. و منظور از جوانان صرفا پسران نیست.

دختران نیز مانند پسران به تماشای پورن می نشینند و فکر می کنند |خب پس رابطه ی جنسی _یک رابطه ی ایده آل این است. مردی که می تواند در سکس خشونت به خرج دهد و لابد حق هم دارد. و زنی با موهای طلایی، پر کلاغی رنگ شده یا سرخ... با اندام های مصنوعی و سایزهای اغراق آمیزی که در ویدیو می بینیم.| و بعد همه به طرز عجیبی تلاش می کنند خود را به شکل این شخصیت ها _بازیگران پورن_ درآورند.

به راستی که پس از سفرهای بسیار، هیچ کجای دنیا ندیده ام مردمی تا آن حد علاقه داشته باشند خود را شبیه به پورن استارها درآورند. اروپاییان در نهایت با ورزش خود را از شر چربی های اضافه خلاص می کنند و عضلات شش تکه می سازند. اما میانشان خبری از عضلات حجیم و آن چنانی نیست.
خبری از سینه های پروتزی نیست (بر خلاف استخرهای شمال تهران که همه مشتریان از دم سینه های عملی سایز 90 دارند.) در هیچ کجای دنیا میان مردم عادی،خبری از باسن های غیرطبیعی نیست که ناشی از هفت ساعت اسکات زدن در خانه و باشگاه باشد.

مردم جهان اول می دانند که برخی ویژگی های ظاهری، مربوط به مشاغل صنعت پورن هست نه مردم عادی که از راه شرافتمندانه پول به دست می آورند!! و نیز برخی هنرمندانی که می دانند کیفیت آواز_بازیگری و غیره شان در حدی نیست که برای خود طرفدار جمع کنند. آن ها نیز روی می آورند به ساختن اندام هایی شبیه به پورن استارها تا به هوای سینه و باسن و تتوهای روی سیکس پک برای خود طرفدار دست و پا کنند...

اما در خاورمیانه، در ایران خودمان چه خبر است؟ اینجا همه می خواهند پورن استار باشند. حتی اگر نتوانند آرزویش را دارند. در جشن های تولد می بینی زمان عکس گرفتن، به جای لبخند زدن از روبه رو، باسن شان را روبه دوربین می گیرند. برای درد چشم به مطب چشم پزشکی مراجعه می کنم و می بینم حداقل بیست نفر کیپ تا کیپ نشسته اند برای تزریق ژل لب و بوتاکس صورت.

در باشگاه همیشه افراد باسن گنده ای پیدا می شوند که با احساس نارسیسم خالص رو به آینه اسکات می زنند. در آرایشگاه همین افراد را می بینی که مشغول اکستنشن مو هستند...

به کجا می رویم؟؟ چرا یک نفر نیست که چشمانشان را باز کند؟ بگوید عزیزان شما هرچه باشید پورن استار نیستید!! این چه شمایلی ست و چه تلاشی ست برای تبدیل شدن به کالا و برده ی جنسی؟!

آسیب های صنعت پورن را جدی بگیریم. این ها معیارهای ما را عوض می کنند. اعتماد به نفس انسان های ارزشمند را زایل می کنند. و بر بخش مهمی از زندگی_زندگی جنسی ما تاثیرات سوء می گذارند. واقعا مشخص نیست چند میلیون تومان روزانه صرف تبدیل شدن دختران به کپی بازیگران پورن می شود. و مشخص نیست که چند درصد از آقایان از زندگی جنسی خود ناراضی هستند (احتمالا به این دلیل که بدن همسرشان مانند پورن استارها اندازه ی توپ بسکتبال نیست و این ناامیدشان کرده است).

اما چیزی که مشخص است و هر ساله آمارش داده می شود، نرخ روبه افزایش طلاق است و یکی از مهم ترین دلایلش نارضایتی جنسی.
متاسفانه جوانان ما برای یادگیری زندگی جنسی، هیچ چیز جز الگوهای غیرواقعی صنعت پورن نداشته اند.

آن لطیفه به راستی حقیقت دارد که پسران ایرانی از همسر آینده ی خود دستپخت مادربزرگ، اخلاق فاطمه زهرا و اندام الکسیس را می خواهند. در صورتی که در جایی مثلا مادرید، همه می دانند اگر برای یک شب دلشان اندام الکسیسی می خواهد باید بروند به فلان خیابان توریستی که تن فروشان با اونیفرم سفید یک وجبی ردیف کنار دیوار ایستاده اند. یا خیابان ردلایت آمستردام که زنان برهنه پشت ویترین آماده ی انتخاب شدن اند...

حال که برای دیدن زنان و مردان شبهه پورن استار در تهران، لازم نیست به مکان مشخصی برویم چون در هر کوچه و خیابان و باشگاهی حداقل چند نفر با اندام هایی شبیه به انیمه های ژاپنی بزرگسالان دیده می شود!چنین تناقضاتی را تنها در ایران، و سریال های کلمبیایی (یک کشور جهان سوم دیگر) خواهید یافت... نه در جهان اول.

من نگران مردمم هستم. جوان هایی که جز صنعت پورن هیچ ندیده اند و می دانم در زندگی شخصی جنسی شان هرگز راضی نخواهند شد و سرخوردگی جنسی را تجربه خواهند کرد.


|دکتر حافظ بازغی .روانشناس -استاد دانشگاه|🌺


منبع: کانال تلگرام چهل سالگی - قاسم حلاجیان
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره 🌻دستپخت مادربزرگ، اخلاق فاطمه زهرا (ع) و اندام الکسیس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دستپخت مادربزرگ ، اخلاق فاطمه زهرا (ع) ، اندام الکسیس ، دستپخت ، مادربزرگ ، اخلاق ، فاطمه ، زهرا ، الکسیس