فارس ادز

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   
تالار گفتمان فارس ادز، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.
تالار شیشه ای بورس تهران تعداد متنها: 1

علي اصغر انصاري  (14:51   1397/9/16)

فعالان بازار سهام و فعالان بازار فارکس
نقل از مهدی میرزایی:
.
در مورد نمودار اوراق قرضه 10 ساله امریکا به زبان ساده توضیحاتی ارائه کنم که برای فعالان بازار سهام و فعالان بازار فارکس مفید است.
💠 مطابق این نمودار در اردیبهشت سال جاری پیش بینی کردم نرخ بهره 10 ساله تا 3.4درصد بالا می رود ( تا 3.26 رشد کرد) و فدرال رزرو نرخ بهره کوتاه مدتی را نیز بالا میبرد, دلار قوی می شود و فلزات تضعیف که همین شد و در 3 نوبت نرخ بهره بالا رفت و شاخص دلار از 89 تا 97 رشد کرد و مس, روی, آلومینیوم و سرب سقوط کردند.
✅همچنین در توضیحات عنوان شد که پس از رسیدن به هدف موج 5 از C, نرخ بهره نزولی شده و دلار وارد موج C بزرگی می شود و سقوط میکند.حالا با توجه به انکه به هدف موج 5 از C رسید, خط روند افزایشی را از دست داده و در محدوده 2.8 است و پیش بینی می شود تا 2.2 و 2 درصد افت کند, پیش بینی ام این است که وال استریت افت میکند, نرخ بهره فدرال رزرو در سال بعد کاهشی است (رییس بانک مرکزی امریکا هم گفته این اخرین دور افزایش نرخ بهره است), نرخ رشد اقتصادی آمریکا کاهشی می شود( زیرا ترامپ ظرفیت های خالی را فعال کرده و سال بعد خبری از رشدهای عجیب و غریب نداریم) و دلار در برابر یورو و سایر ارزها ضعیف میشود. اینجا نقطه ای است که ماه ها منتظرش بودم.
❇️اقتصاد امریکا وارد یک شبهه بحران می شود و فدرال رزرو برای تحریک اقتصاد و گسیل سرمایه ها به بازار سرمایه مجبور است نرخ بهره را پایین بیاورد و این یعنی تضعیف دلار و تقویت کامودیتی ها!!
✳️نتیجه: اگر این وضعیت ادامه دار باشد و پازل های بعدی این پیش بینی درست باشد باید منتظر دور جدید رشد فلزات باشیم. زیرا از بهمن سال قبل نظرم تقویت دلار در موج B و رشد تا 95-97 واحد بود. اکنون دلار در این بازه است و منتظر شروع روند نزولی جدیدش هستم. شروع روند نزولی جدید اخرین تکه از پازل پیش بینی ام در مورد روند حرکتی شاخص دلار در دوران ترامپ جمهوری خواه و شروع رالی جدید فلزات اساسی است. پیش بینی شروع رالی فلزات اساسی و لیدر شدن آنها در بورس تهران به اسفندماه 95 و پایان 5 موجی صعودی دلار در 104 واحد و آغاز سقوط آن برمیگردد (شروع رالی سنگین فلزات و پیشتازی آنها در بورس تهران در سابقه کانال موجود است).

کد متن: 10655گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: تالار شیشه ای بورس تهران

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

145