فارس ادز

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   
تالار گفتمان فارس ادز، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.
تالار شیشه ای بورس تهران تعداد متنها: 1

ياسمن داريوش   (17:02   1397/9/16)

?مقياس‌هاي لگاريتمي و حسابي

🔷رابرت بکمن در کتاب زمان بندی بی نظیر در سیستم منحصر به فرد امواج الیوت (ترجمه مهدی ملک پور، مهدی میرزایی / نشر آراد) پاسخ می دهد:
💠بهتر است اشاره شود که در حرکات بزرگ که شامل بازه‌های زمانی گسترده‌ای هستند، الیوت عمدتاً از نمودارهای لگاریتمی استفاده می‌کرد. برای بازه‌های زمانی 12 ماه یا کمتر، الیوت از نمودارهای حسابی بهره می‌گرفت. الیوت در ابتدا نمودارهای حسابی را به‌عنوان نمودارهای استاندارد معرفی کرد اما متعاقباً متوجه شد که در حرکات بزرگ‌تر حدود بالایی کانال روند در نمودارهای حسابی شکسته می‌شوند.
🔰به‌عنوان یک قاعده عمومی، زمانی که با حرکات کوتاه‌مدت کار می‌کنید بهتر است محاسبات خود را با نمودارهای حسابی انجام دهید. با بیشتر شدن تاریخچه قیمتی و عبور آن از 12 ماه، بهتر است نمودار حسابی را به نمودار لگاریتمی تغییر دهید. علاوه بر این اگر در مراحل ابتدایی یک حرکت، در پیدا کردن حدود بالایی کانال روند در یک بازار با نوسان بالا با مشکل مواجه شدید بهتر است از هر دو نمودار حسابی و لگاریتمی به‌طور همزمان استفاده کنید.

کد متن: 10662گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: تالار شیشه ای بورس تهران

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

151