فارس ادز

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   
تالار گفتمان فارس ادز، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.
تالار شیشه ای بورس تهران تعداد متنها: 1

ياسمن داريوش   (17:04   1397/9/16)

تا تبديل شدن به يک معامله گر سودآور چه مدت طول مى كشد؟!
یکی از رایج ترین سوالات كه در حوزه #بازارهاى_مالى مطرح است از جمله #بازار_فاركس این سوال است "تا تبدیل شدن به یک #معامله_گر_سودآور چه #مدت طول می کشد؟"
در حالی که این یک سوال بسیار #طبیعی و #واضح برای پرسیدن در مراحل آغاز کار #تجارت شما است، از نظر #معامله_گران با تجربه این سوال بازتاب دهنده ی نیاز به #دانش و #آموزش است.
🔺 همانند بسیاری از چیزها در زندگی، اگر شما #بیش_از_حد متمرکز در مقصد (تجارت سودآور) شوید و در مورد سفر فراموش کنید، بینش آنچه را که برای رسیدن به #هدف مهم است و #چگونگی آن را از دست خواهید داد. بنابراین، این سوال که "چه مدت طول می کشد تا سودآور شویم؟" در واقع یک سوال #اشتباه برای پرسش می باشد، در اینجا سوالات صحیح که شما می بایست در حال حاضر بپرسید و پاسخ به آنها را بیان می کنيم؛
💫☄️💫☄️💫
🔺❓#سوالات_صحیح برای پرسش...
✔️ یک #معامله_گر برای تبدیل شدن به #سودآوری چه باید انجام دهد؟
👈 اولین و مهم ترین سوالی که شما باید بپرسید این است "یک #معامله_گر چه باید انجام دهد برای تبدیل شدن به یک #معامله_گر_سودآور؟".
این یک سوال بسیار مهم تر و عملی تر از سوالی است که در عنوان این مقاله پرسیده شده است.
🔺 دلیل آن که این سوال بسیار مهم است به خاطر اینست که شما نمی توانید به یک معامله گر سودآور تبدیل شوید یا نگران این باشید که "چه مدت ..."، تا زمانی که شما در ابتدا کشف کنید #چطور به یک معامله گر سودآور تبدیل شوید.
🔺 اگر شما نمی دانید که چگونه در بازار به درستی به تجارت بپردازید، هرگز به #پولسازی در تجارت نخواهید رسید. بنابراین، آنچه شما باید برای تبدیل شدن به سودآوری انجام دهید این است که اول یاد بگیرید که چگونه به درستی به تجارت بپردازید.
🔺❓ #سوال_بعدی که شما باید بپرسید این است:
✔️ "چه چیزی برای تبدیل شدن به یک #معامله_گر_سودآور لازم است؟"
🔺 این سوال بیشتر با جنبه های #ذهنی / #روان_شناختی تجارت و چگونگی ماهر شدن در آنها سر و کار دارد. تجارت یک تلاش به شدت انفرادی و #روانشناسی است و اگر شما #طرز_فکر_تجاری مناسب ندارید، شما هرگز شانس تبدیل شدن به یک #معامله_گر_سودآور را نخواهید داشت.
🔺 #حقیقت این است که #همه، آنچه که لازمه ی تبدیل شدن به یک معامله گر سودآور است را ندارند.
به عبارت دیگر، تجارت برای همه نیست و قبل از اینکه شما واقعا شروع به قرار دادن پول در آن کنید، نیاز به تصمیم گیری در این باره دارید، اگر شما فکر می کنید مناسب #تجارت می باشید، شما نیاز به #صادقانه پاسخ دادن به سوالاتی مانند:
⁉️ آیا شما برای #منظم باقی ماندن در برابر #وسوسه دائمی آماده اید؟
⁉️ آیا شما برای #صبور بودن، آن هنگام که واقعا نمی خواهید صبور باشید، آماده اید؟
⁉️ آیا شما برای #پذیرش_واقعیت_بازار، اینکه بازار به شما یا خواسته هایتان #هیچ_اهمیتی نمی دهد، آماده اید؟
متن از کانال EBOOKBOURSE

کد متن: 10663گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: تالار شیشه ای بورس تهران

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

134