فارس ادز

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   
تالار گفتمان فارس ادز، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.
تالار شیشه ای بورس تهران تعداد متنها: 1

فرزاد کاظم خواه  (22:21   1397/10/21)

بازار بورس چهارشنبه، قسمت دوم
▪️و اما گروه پالایشی و پتروشیمی، گروهی که هفته ای پر انرژی و پر نشاط را برای سهامداران خود به ارمغان آورند، با رشد ادامه دار نفت برنت در تعطیلات آخر هفته و قرار گرفتن آن در بالای محدوده 62 دلار باز هم توجهات را چاشنی معاملات خود در اولین روز هفته خواهد کرد. بزرگان این گروه موجب رشد شاخص در اولین روز هفته جاری خواهند شد. "شپنا، شبندر، شاوان، زاگرس" و دیگر نمادهای این گروه میتوانند در دامنه نوسان های مثبت بالا قرار بگیرد.
▪️"کچاد" در گروه معدنی، گزارش نه ماه ی خود را روانه کدال کر. سهم که در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته تواسته بود معاملات نسبتا خوبی را از خود بجا بگذارد، در نه ماه توانست 658ريال سود به ازای هر سهم بسازد، بنظر شاهد هجوم سهامداران خرد در این نماد در اولین روز هفته جاری باشیم. سهم در تایم فریم روزانه بعد از اصلاح قیمتی که از محدوده 600 تومان پشت سر گذاشت، میتوان گفت در صورت عبور از محدوده 495 تومان، به سمت موج D از الگوی هارمونیک AB=CD حرکت کند. این گروه روزهای بی رمق و کم دادو ستدی را پشت سر می گذارد مگر اینکه گزارشات نه ماه به کمک معاملات این گروه بیاید. در بازار فردا، شاهد شروعی نسبتا مثبت از این گروه هستیم .
👈نمادهای پیشنهادی:
▪️"خفولا" سهم پایه ای (مناسب افراد ریسک پذیر )بعد از یک رشد قیمتی و پس از اصلاح آن، اکنون در محدوده قیمتی 820 تومان در حال داد و ستد میباشد. میتوان گفت اصلاح قیمتی این سهم و ورود پول هوشمند در این نماد کاملا مشهود است. سهم هدف 1100 تومان را در پیش گرفته است.
▪️"دتولید" در گروه دارویی از نظر تکنیکالی در موقعیت خوبی قرار گرفته است. سهم با تکمیل موج 2(اصلاحی) خود میتواند تا هدف قیمتی 300 تومان در کوتاه مدت پیش رود.
▪️"سرچشمه" یکبار دیگر در موقعیت جذاب تکنیکی قرار گرفته است. روند سهم لاک پشتی است اما از نظر تکنیکی میتواند گین خوبی را تا محدوده 405 تومان داشته باشد.
👈در مجموع بازار با توجه به اینکه اکثریت نمادها و شاخص ها از اصلاح قیمتی خوبی برخوردار هستند، در هفته ی پیش رو احتیاط را در خریدهای خود رعایت کنید و از ورود به نمادهایی که رشد بالایی داشته اند و یا فاصله ی خیلی کمی با مقاومت های خود دارند پرهیز کنید. فراموش نکنید که اصل اول بازارهای مالی حفظ اصل سرمایه است.
نويسنده: الناز جمالي
متن از کانال بورس رشت

کد متن: 11533گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: تالار شیشه ای بورس تهران

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

123