فارس ادز

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   
تالار گفتمان فارس ادز، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.
تالار شیشه ای بورس تهران تعداد متنها: 1

فرزاد کاظم  (23:53   1397/11/22)

#لکما#خصدرا#وبصادر#دي#قاروم#حفارس#شپترو
#لکما
۱۶۱ درصد تجدید ارزیابی کارخانجات مخابراتی از زمین و سرمایه گذاری “ بدون استهلاک “ هست ، از ۹۴۸۷۸ متر زمین شیراز تقریبا ۹۶۰۰ متر وقفی هست و نیاز به اصلاحیه دارد، سهامداری با هدف راه اندازه iot در بلند مدت بد نیست ولی شرکت در مجمع به دید کوتاه مدت و فقط افزایش سرمایه بازدهی چندانی ندارد .
#خصدرا
صنعتی دریایی ایران روی هر ۴ یارد ساخت و ساز داشته و به نوعی سرقفلی جزیره ها را دارد ولی جزیره ها دارای سند ملی هستند و بی سند نیستند که صدرا بتواند ید مالکیت اعمال کند ، با توجه به اینکه اصل دارایی صدرا همین ۴ میلیون متر مربع زمین هست امکان تجدید ارزیابی از محل جزیره ها وجود ندارد و در نتیجه تنها راه خروج از ماده ۱۴۱ دریافت حق کلیم یا فروش دارایی یا پروژه ها هست ، این فرآیند در صورت وقوع هم مدت دار هست و خصدرا برای کوتاه مدت احتمالا با افت قیمتی مواجه خواهد شد.
#وبصادر
تقریبا ۷۸۴ میلیارد از املاک بدون سند و رقمی در حدود ۱۹۰ میلیارد بدون پایان کار و سند هستند که احتمالا ۱۰۰۰ میلیارد از مبلغ تجدید ارزیابی دچار مشکل شود و باعث عدم خروج بانک از شمولیت ماده ۱۴۱ و در نتیجه عدم امکان افزایش سرمایه شود.
#وتجارت
بر اساس صورت مالی سال ۹۶ با ۴۵۷ درصد تجدید ارزیابی از ماده ۱۴۱ خارج میشود ولی بر اساس صورت مالی ۹ ماهه ۹۷ نیاز به ۴۷۱ درصد تجدید ارزیابی دارد و در صورتی که معیار زیان انباشته کل باشد افزایش سرمایه بانک تجارت موکول به سال بعد میشود .
#دی
زیان انباشته بانک دی با سرمایه ۱۰۰۰ میلیاردی به ۹۰۰۰ میلیارد تومان رسیده ، درحالیکه حقوق صاحبان سهام منفی ۷۵۰۰ میلیارد تومان هست و برای خروج از شمولیت ماده ۱۴۱ نیاز به ۲۹۰۰ درصد تجدید ارزیابی یا آورده نقدی دارد ، نه چنین دارایی ای برای ارزیابی دارد و نه مالک امکان چنین آورده ی نقدی ای ، بانک دی احتمالا از تابلوی فرابورس حذف و به پایه منتقل خواهد شد .
#شفارا
زمین اصلی شرکت سند ندارد و سازمان بورس فقط با سند ششدانگ موافقت میکند و درنتیجه افزایش سرمایه ۱۹۸۷ درصدی مبهم هست .
#قاروم
تجدید ارزیابی شرکت ترکیبی از انباشته و آورده و تجدید هست که در اینصورت معاف از مالیات امکانپذیر نخواهد بود .
#حفارس
زمین اصلی شرکت واقع در میدان نماز اسلامشهر وقفی هست و سند وقفی در تجدید ارزیابی از سوی سازمان رد می‌شود .
#شپترو
تجدید دارایی و تجهیزات ۵۸۰ میلیارد تومان هست که فقط ۱۶۶ میلیارد تومان برای تجدید ارزیابی پیشنهاد شده و هزینه استهلاک فقط برای همون مقدار محاسبه شده و باید برای کل در نظر گرفته می‌شد ، این افزایش سرمایه نیاز به اصلاحیه دارد./هوش سفید
متن از کانال چرچیل

کد متن: 12215گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: تالار شیشه ای بورس تهران

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

1025