فارس ادز

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   
تالار گفتمان فارس ادز، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.
تالار شیشه ای بورس تهران تعداد متنها: 1

فرزاد کاظم خواه  (19:35   1399/3/2)

#وبملت

▪️سرمایه بانک ملت به ۲۱ هزار میلیارد تومان می رسد / اثر مثبت بر EPS
▪️به گزارش کانال خبری اخبارمجامع کاظم چاوشی(مدیر امور مالی بانک ملت) از موافقت سازمان خصوصی سازی با #افزایش_سرمایه بانک ملت از محل #تجدید_ارزیابی املاک خبر داد و به اقتصاد بیدار گفت: در پی موافقت اصولی هیات مدیره بانک با افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی املاک، بانک با مشاوران رسمی دادگستری قرارداری منعقد کرده و طی آن املاک بانک و سرقفلی آن ارزش گذاری شد.
⬅️وی افزود: در این بین مبلغ 17.2 هزار میلیارد تومان شناسایی مازاد تجدید ارزیابی این گروه بود که 16 هزار میلیارد تومان مورد تائید سازمان حسابرسی قرار گرفت. با توجه به اینکه بانک ملت جز اصل 44 قرار می گیرد برای افزایش سرمایه به مجوز سازمان خصوصی سازی نیاز است که این مهم انجام شد و امید می رود ظرف هفته آینده مجوز از سوی سازمان بورس هم تایید و پس آن مجمع فوق العاده شود.
▪️چاوشی ادامه داد: با این حساب سرمایه بانک از 5 به 21 هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرده که این افزایش سرمایه منجر به گشایش های بسیار خوبی بر عملیات بانک می شود. برای مثال تسهیلات و تعهدات کلان بانک‌ها که تابعی از سرمایه پایه بانک ها است با ثبت افزایش سرمایه 320 درصدی به امکان وام دهی بانک اضافه می شود که این خبر بسیار خوبی برای یک نهاد مالی است.این مهم فرصت مناسبی برای بانک است که به صنایع بزرگ تسهیلات بیشتری ارائه دهد که هم به رونق تولید و هم بر EPS تاثیر مثبتی می گذارد.
⏺⏺⏺⏺⤵⤵️⤵️⤵️
📣کانال اخبار مجامع
@akhbar_majame
متن از کانال اخبار مجامع و شرکت‌ها

کد متن: 23538گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: تالار شیشه ای بورس تهران

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

58