فارس ادز

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   
تالار گفتمان فارس ادز، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.
تالار شیشه ای بورس تهران تعداد متنها: 1

فرزاد کاظم خواه  (22:34   1399/3/9)

#تاصيکو

▪️ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۱۰۵ هزار و ۳۹۳ میلیارد و ۵۰۹ میلیون ریال به ۳۲۴ هزار و ۲۷۲ میلیارد و ۶۹۷ میلیون ریال رسید.
⬅️بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۶ هزار و ۳۵۶ میلیارد و ۲۸۸ میلیون ریال به ۲۹ هزار و ۴۴۰ میلیارد و ۹۱۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین نیز با افزایش ۱۰۵ هزار و ۳۹۳ میلیارد و ۵۰۹ میلیون ریال معادل ۳۲۴ هزار و ۲۷۲ میلیارد و ۶۹۷ میلیون ریال محاسبه شد.
⬅️شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین طی دوره یک ماهه منتهی به اردیبهشت ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۳۵۷ میلیارد و ۴۰۹ میلیون ریال خریداری کرد.
⬅️"تاصیکو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک میلیارد و ۱۲۱ میلیون ریال به مبلغ ۳۲ میلیارد و ۴۸۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۳۱ میلیارد و ۳۶۷ میلیون ریال سود کسب کرد .
⏺⏺⏺⏺⤵⤵️⤵️⤵️
📣کانال اخبار مجامع
@akhbar_majame
متن از کانال اخبار مجامع و شرکتها

کد متن: 23674گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: تالار شیشه ای بورس تهران

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

1410