فارس ادز

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   
تالار گفتمان فارس ادز، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.
تالار شیشه ای بورس تهران تعداد متنها: 1

فرزاد کاظم خواه  (19:48   1400/7/20)

?? اخبار کوتاه از #ارزهاي_ديجيتال??

📆 سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰
🟡 مایک مک‌گلون استراتژیست ارشد بلومبرگ معتقد است که به دلیل افزایش بدهی‌های آمریکا، بیت‌کوین در سه ماه اخر سال ۲۰۲۱ افزایش قیمت قابل توجهی خواهد کرد.
🟡 بنا به گفته منابع نزدیک به دولت چین، این کشور قصد انجام اقدامات سختگیرانه جدیدی در مورد بازار ارزهای دیجیتال را دارد. لازم به ذکر است تاکنون دولت چین هیچ محدودیتی برای فعالیت افراد و شرکت‌های فعال در این حوزه در نظر نگرفته است.
🟡 دن مورهد مدیرعامل Pantera معتقد است که اگر ETF های بیت‌کوین مورد پذیرش قرار بگیرند بازار ارزهای دیجیتال برخلاف آنچه که همه فکرش را می‌کنند سقوط خواهد کرد.
🟡 شرکت 2B4CH که فعال در حوزه بلاک‌چین است خواستار گنجانده شدن بیت‌کوین در قانون اساسی فدرال کشور سوئیس شد و پیشنهاد برگزاری رفراندوم برای قانونی شدن بیت‌کوین داد.
🟡جیمی دیمون مدیرعامل جی پی مورگان اعلام کرد که از نظر وی بیت‌کوین کاملا بی‌ارزش است، اما سیاست‌های تجارت و سرمایه‌گذاری باعث شده است که این بانک اجازه سرمایه‌گذاری مشتریانش در بیت‌کوبن را بدهد.
🌐 rahavard365.com
متن‌ از کانال ره آورد 365

کد متن: 27716گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: تالار شیشه ای بورس تهران

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

220