فارس ادز

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   
تالار گفتمان فارس ادز، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.
تعداد متنها: 12680
...
600
...

ياسمن داريوش   (17:25   1397/9/28)

وتجارت
#وتجارت و بند گزارش حسابرسی شده ... مطالبات از دولت شامل مبلغ 537ر94 ميليارد ريال سود و جرائم بيش از نرخهاي مورد پذيرش دولت، مبلغ 803ر29 ميليارد ريال اضافه محاسبه نسبت به مقررات مربوط و حداقل مبلغ 388ر68 ميليارد ريال اصل و سود مربوط به تسهيلات اعطائي، اوراق مشارکت و مابه‎التفاوت ناشي از يکسان‎سازي نرخ ارز است که شواهدي حاکي از پذيرش آن از سوي دولت، به اين سازمان ارائه نشده است. تعديل حسابها از بابت موارد فوق ضروري بوده، ليکن تعيين ميزان آن منوط به حل و فصل موضوع با مسئولين ذيصلاح مي‎باشد
متن از کانال بتاسهم

کد متن: 10912گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانياسمن داريوش   (17:14   1397/9/28)

چکارن
اخبار خوب صادراتی برای #چکارن محموله صادراتي بصورت نمونه کارتن بسته بندي سه لايه طي دو فقره اظهار نامه گمرکي به تعداد 148527 عدد و به ازرش 17630 دلار به کشورعراق صادر شده که پس از تاييد نمونه هاي مذکور تفاهم نامه جهت ايجاد خط صادراتي منعقد ميگردد. همچنين تعدادي از بازرگانان عراقي نسبت به خريد کارتن طي هشت محموله ديگر به ارزش 370 48 دلار بصورت ريالي اقدام کرده اند که با عنايت به مشکلات مربوط به بازگشت ارز در سامانه نيما مقرر گرديد با پروانه صادراتي خود اقدام به صادرات با استفاده از شرکاي ايراني خود بنمايند .
متن ازکانال بتاسهم

کد متن: 10911گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانمرضيه طالمي  (17:13   1397/9/28)

پکوير
#پکویر با توجه به پیگیری های انجام شده جهت دریافت معافیت مالیاتی بند ب ماده 159 قانون برنامه پنجم توسعه و بخشنامه مورخ 97/11/03 معاون اول محترم ریاست جمهوری ( در خصوص تسری میزان معافیت واحدهای صنعتی و معدنی مناطق کمتر توسعه یافته تا سقف معافیت های منظور شده در مناطق آزاد تجاری صنعتی ) به استحضار سهامداران محترم میرساند در تاریخ 97/09/27 رای دیوان عدالت اداری مبنی بر حق بهرمندی و مشمولیت شرکت کویر تایر از مفاد ماده قانون مذکور صادر گردیده است . این رای ظرف بیست روز قابل تجدید نظر خواهی در شعبه محترم تجدید نظر دیوان عدالت اداری می باشد. شایان ذکر می باشد در صورت قطعی شدن رای از سال 1389 لغایت 1396 شرکت کویر تایر از پرداخت مالیات معاف شده و اداره دارایی می بایست مبالغ پرداخت شده را به شرکت کویر تایر عودت یا به حساب طلب شرکت منظور نماید. با توجه به زمانبر بودن پروسه پیگیریهای قضایی در صورت دریافت رای قطعی مراتب متعاقبا اعلام خواهد شد .
متن ازکانال بتاسهم

کد متن: 10910گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانمرضيه طالمي  (17:11   1397/9/28)

غبهنوش
#غبهنوش دلاری ترین سهم بورس که الان باید بالای 900باشد
کاری با 28تومان سود 6ماهش وگزارش 9ماهش ندارم
یکم دورترها را ببینیم با این دلار بازار نوشابه های انرژی زا ودلستر چی شده؟
وقتی #غبشهر 91 روی تابلو تکرارشد می بینم تون
434تومان منفی هم دارید میفروشید
متن از کانال سنیا رهبر شهلان

کد متن: 10909گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانمرضيه طالمي  (17:11   1397/9/28)

رمپنا
#رمپنا صادرات تجهیزاتنیرواه عراقش
تهاتر مطالباتش با وزارت اقتصاد دارایی بابت مالیات
تسعیر ارز مپنا بین الملل ونیز گرانی حداقل 40%نرخ برق
رو 507 صف فروش بماند یادگاری تو بازار بدون نقدینگی وشاخص 2000واحد منفی حجم کل معاملات بورس بزور 60میلیارد توبازار پرپول بررسی وخرید سهام راخاله 200ساله کروبیم بلده #رمپنا یادتون باشد یکی ازبزرگترین سهام بازار
عیار تحلیل آینده پژو.هی را مدتی بعد خواهیم دید دربازار با فقر پول
متن از کانال سنیا رهبرشهلان

کد متن: 10908گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانمرضيه طالمي  (17:09   1397/9/28)

??خکاوه

بررسی اطلاعیه 97/09/28
* سایپا دیزل*
6ماهه منتهی به 97/06/31 (حسابرسی شده) مبلغ (1,061) ریال زیان به ازای هر سهم محقق نمود.
38 درصد کاهش زیان نسبت به گزارش حسابرسی نشده
❇️کاهش زیان درگام اول گزارش 9ماهش قطعا جالب نخواهد بود اما.................
کسی #خکاوه رابخاطر سود اعلامیش نخریده
حالا انشالله آمارفروش های صادراتیا که اومد خسته نباشیدخواهید گفت به اوناییکه #شپنا 1100خریدن وامروزصف فروش #فاسمین 100خریدن الان زیرر700درحال سقوط
متن از کانال سنیا رهبر شهلان

کد متن: 10907گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانمرضيه طالمي  (17:08   1397/9/28)

??نفت بازهم دارد مي ريزد ??

بله کاملا درست می بینید
چون بانک جهانی پیش بینی اش از رشد اقتصاد چین را به 6.2% کاهش داد
4ماه گذشته بارها اینجا با داده های کلان وگزارشات درمورد کوچک شدن اقتصادی بزرگ جهانی هشدارد دادیم
خوب وقتی ذات تقاضای کلان کاهش یابد هرقدرهم موجودی انبارهای لندن هم کاهش یابد حداکثر ازسرعت ریزش قیمت ها کاسته خواهد شد
متن از کانال سنیا رهبر شهلان

کد متن: 10906گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانمرضيه طالمي  (17:06   1397/9/28)

دور زدن تحريم ها
نحوه عملکرد کانال مالی اتحادیه اروپا برای دور زدن تحریمها ایران :بر اساس اصول اولیه این کانال قرار نیست پولی از صادرات نفت به ایران داده شود بلکه پول صادرات نفت ایران از طرف مشتریان نفتی ایران به SPV یا همان نهاد واسط سپرده میشود. از این وجوه داخل SPV جهت تامین نیازهای وارداتی ایران استفاده میشود. بعنوان مثال اگر از اروپا بخواهیم ماشین آلات وارد کنیم، شرکت فروشنده وجه خود را از SPV می گیرد و اینگونه خود را از مخاطرات تحریم آمریکا حفظ می کند.
متن ازکانال khabarname_borsss

کد متن: 10905گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانمرضيه طالمي  (17:01   1397/9/28)

شبريز و سشمال
⛔️ توقف نمادهای #شبریز و #سشمال به علت افشای اطلاعات با اهمیت
⛔️ #ثغرب جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام، در روز یکشنبه مورخ 1397/10/02 در پایان معاملات امروز متوقف می شود.
❇️بازگشایی #لکما پس از افشای اطلاعات بااهمیت- گروه ب، از طریق انجام حراج ناپیوسته با محدودیت دامنه نوسان قیمت و با اعمال یک مرحله پیش گشایش 30 دقیقه ای
❇️ بازگشایی نمادهای #شبریز و #غپینو با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف بدون محدودیت نوسان قیمت، #سشمال نیز با محدودیت نوسان قیمت باز می گردد...
متن از کانال سهام سوداور

کد متن: 10904گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانمرضيه طالمي  (17:00   1397/9/28)

? بورس مي ريزد همچنان؟؟

بهزاد گلکار از کارشناسان خبره بازار سرمایه در خصوص دلایل منفی بودن بازار گفت: پیش از هر چیزی باید تاکید کرد که بازار در ماه های گذشته با سرعت بسیار بالایی رشد کرده بود. سرعت رشد بازار در ماه های ابتدایی سال جاری بیش از اندازه بود که در نتیجه برآوردهای بسیار خوش بینانه فعالان بازار صورت گرفت.
او اضافه کرد: تصور فعالان بازار سرمایه این بود که هم صنایعی که فروش داخلی دارند و هم صنایعی که محصولات خود را به صورت صادراتی به فروش می رسانند پتانسیل رشد بالایی دارند و بازار نیز تحت تاثیر همین پیش بینی ها بیش از حد رشد کرد. اما کاهش قیمت ارز کلیه برآوردها را تغییر داد.
متن ازکانال سهام سودآور

کد متن: 10903گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانمرضيه طالمي  (16:59   1397/9/28)

? کوير تاير واحتمال معافيت مالياتي

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت کویر تایر اعلام داشت
با توجه به پیگیری های انجام شده جهت دریافت معافیت مالیاتی بند ب ماده ١۵٩ قانون برنامه پنجم توسعه و بخشنامه مورخ ٩٧/١١/٠٣ معاون اول محترم ریاست جمهوری ( در خصوص تسری میزان معافیت واحدهای صنعتی و معدنی مناطق کمتر توسعه یافته تا سقف معافیت های منظور شده در مناطق آزاد تجاری صنعتی ) به استحضار سهامداران محترم میرساند در تاریخ ٩٧/٠٩/٢٧ رای دیوان عدالت اداری مبنی بر حق بهرمندی و مشمولیت شرکت کویر تایر از مفاد ماده قانون مذکور صادر گردیده است . این رای ظرف بیست روز قابل تجدید نظر خواهی در شعبه محترم تجدید نظر دیوان عدالت اداری می باشد. شایان ذکر می باشد در صورت قطعی شدن رای از سال ١٣٨٩ لغایت ١٣٩۶ شرکت کویر تایر از پرداخت مالیات معاف شده و اداره دارایی می بایست مبالغ پرداخت شده را به شرکت کویر تایر عودت یا به حساب طلب شرکت منظور نماید. با توجه به زمانبر بودن پروسه پیگیریهای قضایی در صورت دریافت رای قطعی مراتب متعاقبا اعلام خواهد شد .
🔗 متن ازکانال bourse24ir

کد متن: 10902گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانمرضيه طالمي  (16:57   1397/9/28)

گل گهر
✅ رکوردهای عجیب در گل گهر / تولید گندله از ظرفیت اسمی عبور کرد!!
بورس ٢۴ : گل گهر سیرجان یکی از بزرگترین شرکت های معدنی در حوزه سنگ آهن کشور است که در حال حاضر۴٢ پروژه فعال به ارزش ٢٨١۶میلیون یورو در دست اجرا دارد.
این شرکت در سال ٩٣ تولیدی در حدود ١٣ میلیون تن داشته است و توانسته برنامه تولید بیش از ٢٧ میلیون تن را در سال جاری اجرایی کند.
گل گهر در مقایسه با سال ٩٣ رشد چشمگیری در فروش داشته است ، فروش گندله این شرکت از ۴.٧ میلیون تن به ١٢ میلیون تن افزایش داشته و در برنامه دارد تا در سال جاری مبلغ فروشی بالغ بر ٧هزار و ۴٩٠ میلیارد تومان را محقق کند.
میزان دارایی های این مجموعه بیش از ١٢هزار و ٣٧٠ میلیارد تومان برآورد می شود.
از مهمترین اقدامات توسعه گل گهر ورود به حوزه اکتشاف رگه های جدید معدنی است و با توجه به اقدامات صورت گرفته انتظار می رود در آینده ای نه چندان دور این شرکت موفق به کشف بیش از ۵٠٠میلیون تن خوراک لازم جهت تولید شود.
این شرکت از ابتدای سال مالی تاکنون بر اساس قیمت روز تابلو تا روز گذشته بیش از ١٠٠ درصد بازدهی داشته است و بر اساس محاسبات تحلیل گران می تواند برای سال جاری بیش از ١٠٠ تومان سود به ازای هر سهم محقق کند.
ناصر تقی زاده مدیرعامل سنگ آهن گل گهر در گفت و گو با بورس ٢۴ درباره اقدامات اکتشافاتی صورت گرفته ، وضعیت تولید و فروش و طرح های در دست اجرا «کگل» این طور توضیح داده است...
🔗 ادامه مطلب ...
متن از کانال bourse24ir

کد متن: 10901گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانفرزاد کاظم خواه  (13:23   1397/9/27)

سخنگوي وزارت امور خارجه گفت:
ساز و کار ویژه مالی اروپا صرفا برای تامین دارو و غذا نیست
سازوکار ویژه مالی اتحادیه اروپا صرفا برای دارو و غذا نیست بلکه برای همکاری اقتصادی، تبادل فناوری و تکنولوژی و... هم می‌شود. ⭕️برای واردات قطعات وماشین آلات هم هست. کاهش شدید نفت وموادخام کاهش سفت وسخن سود بانکی حفظ اشتغال موجود واصلاح ساختار زیرمجموعه ها همه پارامترهای بنیادی شدیدا بنفع خودرو وقطعه سازان وگروه لوازم خانگی وبرق حالا بازار وهسته وخاجه وشاپور هرکاری دلشون خواست بکنند حقایق اقتصاد راه خودرامی سازند وهرکس بخواد جلوی راه اقتصاد وایسته با آسفالت یکی می کنه رد میشه
از کانال سینا رهبر شهلان

کد متن: 10900گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانفرزاد کاظم خواه  (13:21   1397/9/27)

سهام گروه #خودرو
همگی بسته میشن براتعدیل گروه الف امروز فردا یا هفته بعدش هم مهم نیست این وسط زرنگا با رانت سازمان دارن با رو اعصاب سهامدار رفتن سهمشو مال خود می کنند ولی ما خجالتی تر ازاین حرفاییم ۱دونه سهم بفروشیم اول بزرگان بعدما زشت واقعا وقتی اول اونا نمی فروشن ما بفروشیم😁😁
نقل از سینا رهبر شهلان

کد متن: 10899گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانفرزاد کاظم خواه  (13:20   1397/9/27)

??عواملي که منجر به بازار خرسي ميشود .

🔹کشمکش های سیاسی
🔹نرخ بهره بالا
🔹جنگ و وقایع سیاسی و اجتماعی خارجی
🔹حباب قیمتی
🔹روانشناسی سرمایه گذاران
🔹نوسانات قیمتی نفت
@weblog
از کانال توپولی

کد متن: 10898گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانفرزاد کاظم خواه  (13:19   1397/9/27)

?? #فسرب (ملي سرب و روي ايران)

🔹افشای اطلاعات با اهمیت
▫️اورهال کارخانه که از اول مهر آغاز شده بود در ۱۷ آذر به پایان رسیده است.
@weblog
از کانال توپولی

کد متن: 10897گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانفرزاد کاظم خواه  (13:18   1397/9/27)

?? #کالا (بورس کالاي ايران)

🔹افشای اطلاعات با اهمیت
▫️شرکت با توجه به جدول ،نرخ کارمزد برای بازار معماملات مشتقه (آتی و اختیار) را اعلام کرده است.
✔️ پیش بینی سود عملیاتی برای سال ۹۷ را نیز ۱٫۳ میلیارد تومان افزایش داده است. (هر سهم ۱۰ ﷼)
@weblog
از کانال توپولی

کد متن: 10896گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانفرزاد کاظم خواه  (13:17   1397/9/27)

?? #خنصير (مهندسي نصير ماشين)

🔹افشای اطلاعات با اهمیت
▫️در قراردادی با ساپکو قرار است هر ماه ۲۰۰۰ میل لنگ برای موتورهای TU5 تولید کند.
✔️ در نامه ۲۲ آذر شروع قرارداد است و فعلا تا پایان سال ۹۷ این تعداد عنوان شده است. برای سال ۹۸ هنوز تصمیم گرفته نشده است.
از کانال توپولی
@weblog

کد متن: 10895گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانفرزاد کاظم خواه  (13:16   1397/9/27)

??اولين کتاب تاريخ بازار سرمايه!

🔹در این کتاب توصیه هایی درمورد بازار سرمایه آمده که هنوز هم به کارمی آیند.
🔹این کتاب که آشفتگی نام دارد به قلم ژوزف دلاوگاس ,اولین کتاب نوشته شده درمورد معامله ی سهام بوده و 330 سال قدمت دارد.
🔹امروز این کتاب به قیمت 300،000 دلار به مزایده گذاشته خواهد شد.
▫️منبع:CNBC
@weblog
از کانال توپولی

کد متن: 10894گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانفرزاد کاظم خواه  (13:15   1397/9/27)

?? #فلوله (شرکت لوله و ماشين سازي ايران)

🔹افشای اطلاعات با اهمیت
▫️فلوله قصد واگذاری ۲۵ درصد از «شرکت آلیاژهای نشکن ساز» را دارد.
▫️ مبلغ پایه کل: ۶ میلیارد تومان
@weblog
ازکانال توپولی

کد متن: 10893گروه: تالار شیشه ای بورس تهران


...
600
...

ثبت متن در تالار گفتگو

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

185