فارس ادز

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   
تالار گفتمان فارس ادز، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.
تعداد متنها: 12889
...
634
...

علي اصغر انصاري  (18:23   1397/7/24)

رمپنا امروز و در ميانه بازار
به نقل از مهدی ساسانی:
بورس آن لاین ... رمپنا امروز و در میانه بازار، شایعاتی مبنی بر اجرای افزایش سرمایه در شرکت مپنا مطرح شد. همچنین در کنار این موضوع، شایعه شناسایی سود قابل توجه از محل تسعیر ارز نیز در بین اهالی بازار زمزمه شد و همین مسئله توجهات را نسب به نماد رمپنا جلب کرد.
در همین خصوص و برای بررسی صحت و سقم این شایعات محسن میرزایی، معاون اقتصادی و مالی گروه مپنا به بورس آنلاین می‌گوید که همانطور که آقای علی آبادی در مجمع به سهام‌داران قول دادند، امسال افزایش سرمایه خواهیم داشت، اما اکنون درحال بررسی جوانب مختلف این مسئله هستیم و تاکنون میزان و محل این افزایش سرمایه مشخص نشده است.
وی در ادامه به مسئله تسعیر نرخ ارز اشاره کرد و افزود که نمی‌توان مقدار این مسئله را عنوان کرد، چرا که تمامی جزئیات آن را در گزارش‌های شش ماهه منتشر خواهیم کرد.
میرزایی در خصوص زمان انتشار گزارش های شش ماهه مپنا عنوان کرد که به دلیل تغییر سال مالی شرکت، 30 مهر ماه پایان شش ماهه است و گزارش ما نیز در اوایل آبان ماه منتشر خواهد شد.

کد متن: 9414گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (11:46   1397/7/24)

حال و هواي خبر ها
نقل از مهدی ساسانی:
از حال و هوای خبر ها اینگونه میتوان بر داشت کرد
که بزودی باید شاهد اتفاقات خوبی در اکثر صنایع باشیم
برای خودرویی ها افزایش نرخ های احتمالی
برای بانک و بیمه تسعیر ارز با نرخ های بالاتر بودجه
برای بقیه هم به همین ترتیب

کد متن: 9413گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (11:44   1397/7/24)

سهما يا بايد صف خريد باشند يا صف فروش ؟؟؟!!!
نقل از مهرداد پایدار:
اینکه سهما یا باید صف خرید باشند یا صف فروش رو از ذهنتون دور کنید ...
ریکاوری و برگشت ریزش شارپ سهم ها زمانبره،چند روز پیش عرض کردم از این دوره اصلاح مارکت استفاده لازم رو برای شکار سهام ارزنده ببرید،از دید من تا خرداد ماه شاخص ۲۵۰-۲۴۰ رو میزنه اما اول باید تکلیف کارکشن ۴ مشخص شه دوم اینکه در رالی صعودی بعدی سهام ارزنده راهشون رو از سهام دیگه جدا میکنند،سود اصلی رالی بعد نصیب سهامداران هوشمند و صبور مارکت میشه

کد متن: 9412گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (11:43   1397/7/24)

سهام فاند دار در قيمتهاي ارزنده راه خودشون را جدا ميکنن
نقل از مهدی نجاران:
در شرایطی که بازار اطمینانش از جانب حقوقی سلب شده و افتهای شدیدی داشتیم نوسانگیران حضور پر شوری دارند... در این مواقع و در کارکشنها این روند ادامه داره تا موقعی که روند پر فدرت جدیدی شکل بگیره.... این ذات بازاره و فرقی نداره بازار جهانی باشه با داخل... سعی کنید در این شرایط یه مقدار محتاطتر خرید انجام بدید و هر مثبت 5وده را نخرید... در کل طبق تحلیلهای قبلی از شاخص این حرکات در این موج طبیعی هست... سهام فاند دار در قیمتهای ارزنده راه خودشون را جدا میکنن... بقیه هم اگر نقدینگی از بازار خارج نشه و حالت رکودی نباشه اونها هم نوسانات خاص خودشون را دارند.

کد متن: 9411گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (08:05   1397/7/24)

با گزارشات 23 مهر ماه
نقل از ولید هلالت:
طی این روز نمادهای دلر شکلر لبوتان ساربیل سکرما و کفپارس گزارش صورت مالی منتهی به 31 شهریور خود را در سامانه کدال قرار دادند.
در نماد #دلر درآمدها 40درصد و سود ناخالص عملیاتی 48 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش نشان می داد. هزینه مالی اندکی کاهش یافته بود و این مساله باعث شد تا سود خالص 148درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبلی باشد. در حالی که کل سود ناخالص سال گذشته 1220 میلیارد ريال بوده طی 6 ماه 861 میلیارد ريال سود ناخالص به دست آمده لذا گزارش 6 ماهه داروسازی اکسیر، یک گزارش مطلوب محسوب می شود. از نکات جالب اینکه در سه ماه بهار 340 میلیارد ريال و در سه ماه تابستان 521 میلیارد ريال سود ناخالص عملیاتی به دست آمده است.
#شکلر هم که سال مالی خود را از 31 شهریور به 31 مرداد تغییر داده است گزارش 11 ماهه حسابرسی داد و بر این اساس به زودی مجمع تقسیم سود برگزار خواهد کرد. سود سال مالی منتهی به مرداد 1397 شکلر 378 ريال به ازای هر سهم با سرمایه 500 میلیارد ريالی بوده که 74 درصد از مدت مشابه آن بیشتر است. نکته اصلی شکلر این است که طرح توسعه به بهره برداری رسیده لذا مقادیر تولید سال مالی جاری بهبود می یابد و نرخ فروش شهریور نیز روند صعودی دارد بنابراین شرایط در حال تغییر است.
#سکرما و #ساربیل از گروه سیمانی هر دو سال مالی منتهی به 30 آذر ماه دارند. ساربیل در حد و اندازه دوره مشابه سال قبلی سود ساخت و 550 ريال سود با سرمایه 240 میلیارد ريالی ساخت. سکرما مطلوب تر عمل کرد. فروش 7 درصد و سود خالص 34 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبلی بود. نکته اینجاست که سیمان تیپ 2 به عنوان یک نمونه در شهریور ماه 14 درصد از متوسط 8 ماه اول سال مالی بالاتر است. چون بهای تمام شده تا حد زیادی ثابت می ماند، قاعدتا سودی که سیمانی ها در سه ماه پاییز می سازند بسیار بهتر از سه ماه تابستان خواهد بود. سکرما در این مدت 376 ريال eps ساخته است.
#لبوتان از انتظارات تحلیلی فراتر رفت. تسهیلات بانکی تقریبا ثابت ماند، مبلغ فروش 6 ماهه سال جاری 42 درصد از مدت مشابه سال 96 فراتر رفت و باعث شد تا سود ناخالص عملیاتی 39 درصد رشد کند. در چنین فضایی، هزینه عمومی اداری تنها 9 درصد رشد کرده و این باعث شده تا سود عملیاتی 6 ماهه 80 درصد از سال گذشته بالاتر باشد. با 4121 میلیارد ريال فروش در 6 ماه، 367 میلیارد ريال سود عملیاتی کسب شد همچنین با کنترل هزینه مالی، این بخش هزینه ای 11 درصد کاهش یافت و شرکت 90 میلیارد ريال سود شناسایی کرد که 20 برابر! 6 ماه اول سال 96 است و از کل سود سال 96 هم فراتر رفته است. تحقق 129 ريال eps در شش ماه در حالی که طی بهار تنها 3 ريال سود به دست آمده بود رویداد خوبی است. شرکت توسعه قطعات اليکا(رگولاتور ايران) نیز سود بسیار با اهمیتی را تقسیم می کند که در پایان سال شناسایی می شود. سود سرمایه گذاری سال گذشته 291 میلیارد ريال بوده است.
#کفپارس
حال و احوال فرآورده هاي نسوز پارس هم بهتر شده است. 270 میلیارد ريال فروش 9 ماهه در سال جاری، 215 درصد از 9 ماه اول سال 96 بالاتر است. سود عملیاتی محقق شده رشد 98 درصد نشان می دهد . در حالی که 8 ريال سود طی سال 96 به دست آمده بود حالا 31 ريال طی 9 ماه به دست آمده است. سود ناخالص محقق شده ناشی از فروش آجر و جرم طی 9 ماه از کل سال 96 بالاتر است. نرخ های فروش شهریور ماه کفپارس نسبت به 8 ماه قبل ازان رشدهای چند برابری و بیش از 100 درصد داشته است. محصولی به نام جرم گانينگ در 8 ماه نخست 15 میلیون ريال در هر تن بوده و همکنون 58 میلیون ريال است لذا ممکن است پاییز گرمی در انتظار کفپارس باشد.
23 مهر ماه روز خوبی برای کدال بود ...

کد متن: 9410گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (20:58   1397/7/23)

سهم خوب راه خودش رو ميره
نقل از مرتضی عباد:
دیگه فک کنم و البته امیدوارم که بازار اون منفی های وحشتناک چند روز پیش تکرار نشه، بحث منفی مثبت نبود، بحث دستکاری آشکار بود، ولی برا اینکه در مورد ادامه امروز نظر بدهیم لازمه فردا اخر وقت و پس فردا صبح رو رصد بکنیم.
در هر حال خیلی از سهم ها برای شکستن سقف های قبلی زور و پول خیلی بیشتری لازم دارن.
بهترین زمان هست برای چیدن سبدتان، در هر حال سهم خوب راه خودش رو میره.

کد متن: 9409گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (18:19   1397/7/23)

به فال نيك ميگيريم
نقل از چرچیل:
خداحافظی #جهرودی از مدیرعاملی #سایپا/ مدیرعامل سابق بهمن، به سایپا آمد
🔹با حکم هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، محمد رضا سروش جانشین قاسم جهرودی در مدیریت عامل این شرکت شد.
به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو»، محمدرضا سروش لیسانس مهندسی مکانیک دانشکده فنی دانشگاه تهران، فوق لیسانس مهندسی صنایع ( مدیریت سیستم ها و بهره وری) از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای مدیریت مالی و استراتژیک (DBA) دارد و از سال 90تا 94، مدیرعامل و عضو هیات مدیره گروه بهمن، 76 تا 86 مدیرعامل گروه بهمن و 74 تا 76معاون توسعه ساخت داخل گروه بهمن را در پرونده کاری خود دارد. او همچنین عضو هیات مدیره انجمن خودروسازان ایران، عضو انتخابی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و تهران ، نایب رئیس کانون کارفرمایان ایران و عضو هیات مدیره شرکت های متعدد بورسی بوده است. سروش در سال 94 به عنوان مدیر برتر جهادی انتخاب شد و در پرونده کاری خود دو دوره مدیرعاملی هلدینگ بهمن ، نائب رییس بورس کالا و عضویت در هیات مدیره شرکت های بزرگی در سطح ملی را نیز داشته است.محمدرضا سروش هم اکنون رییس هیات مدیره شرکت لوله و ماشین سازی ایران است.
دو دوره حضور سروش در گروه بهمن شاهد توسعه گسترده محصول سواری و تجاری ، افزایش تیراژ محصولات سواری و تجاری بوده ایم. تکریم منابع انسانی در تمامی سطوح و نیز بالا بودن کیفیت تولیدات از دیگر شاخص های دوران مدیریت سروش در گروه بهمن است .سودآوری گروه بهمن در اوج تحریم های سال های آغازین دهه نود از دیگر نکات مثبت عملکرد وی در گروه بهمن است . گفتنی است محسن قاسم جهرودی 28 آبان ماه سال گذشته جانشین جمالی در این سمت شده بود.
او با کمتر از ١١ ماه مدیریت در گروه خودروسازی سایپا رکورد بی نظیری در مدت زمان مدیریت خودروسازی تاریخ صنعت خودرو ایران در بیست و پنج سال گذشته به نام خود ثبت کرد.گفتنی مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل های جدید و قدیم این شرکت تا ساعتی دیگر در شرکت سایپا برگزار خواهد شد.
👆پس از تغییر مدیر عامل سایپا
چنانچه خبر انتخاب دکتر #ویسه پدر صنعت خودروسازی به عنوان وزیر #صنعت هم تایید شود مکمل خبر اول بوده و دیگه برای سهام #خودرویی و #قطعه ساز بسيار خوب ميشود

کد متن: 9408گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (18:17   1397/7/23)

4تا کلمه در مورد شاخص و بازار
نقل از مهدی نجاران:
توی ریزش اخیر سهام بنیادی افت کمتری داشتند و بعضا حتی رشدم کردند... دلیل اون فاند ی هست که با دلار 8...9تومنی مبتونند سودواری داشته باشند... دلار 13...15تومنی خودش دوباره مقولش جداست...مثلا فولاد امسال حدود 120..150میتونه بسازه.. هرمز 80تا100...شپنا 150و....پس قیمتا با توجه به سود نقدی که حدود 9ماه دیگه میدند هنوز پر نیست....
از اونطرف بقیه سهامی داشتیم نظیر ساختمونی خودرویی غیر فلزی و... که یه رشد هیجانی بخاطر پمپاژ پول داشتند و اومدند تقریبا سر خونه اولشون...
پس شاخص تکونی نخورده اما اصلاح قیمتی داشتیم... در نتیجه حبابی وجود نداره که بخایم تازه سیگنال فروش از این قیمتها بگیریم... بماند که باید سیو سود پله ای انجام میشد و اگه نشده باید برید روی نفاط ضعفتون کار کنید...
با این ضرب ریزش بنظرم حدود بکی دو ماه توی کارکشن و اصلاح نوسانی باشیم که از بعد تکنیکال حالت مثلث را میتونیم برای اون متصور باشیم..
انشاله بعد این ریکاوری یکی دوماهه شاخص میره سقف اخیرش را بزنه
از همین حالا سعی کنید از این ریزش درس بگیرید و مدیریت سرمایه مخصوصا در سهام بازار پایه... سیو سود پله ای و غرق نشدن در هیجان را رعایت کنید... چون دوباره اخرای امسال با اوایل سال آینده به همچین وضعی بازار دچار میشه.

کد متن: 9407گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (18:15   1397/7/23)

انتظار ندارم و نداشته باشيد
نقل از مهدی ساسانی:
با یک روز مثبت شدن و صف خرید شدن نماد ها
ترس سهامداران بریزد و باز شما را در این مسیر همراهی کنند
هنوز که هنوزه اکثرا با دید ترس و استرس تابلو را دنبال میکنند
خیلی ها مترصد این هستند تا صف خرید فلان سهم عرضه شد
برای اینکه از باز جا نمانند انها هم عرضه کننده صف خرید سهم دیگری باشند
این طبیعت ریسک گریزی اکثر افراد است
ولی اینکه در چند روز متوالی چگونه حقوقی ها و به اصطلاح پدر خوانده های بازار چگونه رفتار کنند که اعتماد به بازار برگردد
به مراتب بیشتر از صف خرید های امروز میتواند مفید باشد
این بازار اعتمادش را نیاز دارد
همان اعتمادی که به دلایلی که همه میدانیم این روزها خدشه دار شده است
نیم ساعت پایانی بازار امروز یکی از بهترین نیم ساعت های این دو هفته اخیر بود
در حالی که خیلی از حقیقی ها مترصد عرضه سهام خود در صورت مشاهده تزلزل در بازار بودند
از اکثر سهمها حمایت خوبی شد و تعداد صف خرید ها بالاتر هم رفت
ادامه این رویه میتواند برای روزهای بعد به مراتب جو بهتری را در بازار سرمایه فراهم کند

کد متن: 9406گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (18:42   1397/7/22)

بانک دي
در خصوص بانک دی یک چند نکته بگم شاید بعدها برای شما هم بیشتر مشخص بشه
این بانک برای خروج از ماده 141 دو راه داره
♦️یا بیش از 1800 درصد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها بدهد که اگر این موضوع محقق شود قیمت 100 تومنی برای سهم از جوک هم جوک تر است
♦️یا با فروش دارایی بخشی از زیانش را پوشش بدهد و بخش دیگر را افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها بدهد
که طبق شفاف سازی که چند وقت پیش بر روی کدال قرار داد
اعلام کرد نیروگاه دماوند را دارند ارزشگذاری میکنند تا واگذار کنند
که اگر این کار را بکنند باید دید چه میزان از این زیان فعلی با این فروش پر می شود و برای بقیه ان به چه میزان افزایش سرمایه نیاز است
اگر چه حالت دوم بشدت محتمل تر است
ولی در هر دو حالت قیمت 100 تومانی این بانک با در نظر گرفتن افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها این محدوده نخواهد ماند

کد متن: 9405گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (10:37   1397/7/22)

خبرهای موثر
نقل از وحید هلالت:
چند وقتی بود متاسفانه به دلیل مشغله زیاد و هیجانات بازار مجالی برای ارسال خبرهای موثر فراهم نبود. انصافا خبرها می توانند به ذهن ما شکل و مسیر بدهند و اگر برای آنها زمان نگذاریم، انتخاب صنعت پیشرو که فرصته های مناسبی داشته باشد، نشدنی خواهد بود لذا مجددا تلاش خواهیم کرد از روز جاری به شکل مرتب خبرهای موثر را منتشر کنیم.
خودرو
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به بیان راهکارهایی برای برون رفت از مشکلات صنعت خودرو کشور پرداخت. راهکار این است که دست کم ارز ثانویه برای خودروساز و همچنین به منظور تامین قطعات ضروری تخصیص داده شود زیرا درصورتیکه همین تعداد خودروی حداقلی نیز تامین نشود بازار قابل کنترل نخواهد بود و اوضاع بدتر می شود. راهکار دیگر این است که در مورد قیمت های مصوبی که در حال حاضر خودروسازان داخلی اقدام به فروش بر اساس آن می کنند و خودروسازان و بخصوص قطعه سازان در مورد آن معترض هستند تجدید نظر صورت گیرد، در غیر اینصورت مشکل حاد دیگری پیش خواهد آمد و ممکن است فعالیت این اصناف متوقف شود.
بازار
به گفته دادستان عمومی و انقلاب تهران، بازار تضمین شده و با امنیت بالا در کشور کم است که بورس می تواند این خلا در اقتصاد را پر کند. وی اظهار داشت: دلالان در بازار ارز، سکه، مسکن و خودرو نقش فرادستگاهی و سودجویی پیدا کرده اند که باید با نظارت های دقیق مانع اینگونه اقدامات شد.
بازار
مهدی رباطی مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران به دنیای‌اقتصاد گفت: صنایع حاضر در بازار از حیث اقتصادی، بنیادی و ارزش بازار سهام ظرفیت خوبی داشته و چشم‌انداز مثبتی پیش‌رو دارند.بازار سهام تا افق ۱۳۹۹ روند رو به رشدی دارد و شاخص کل رقم ۳۰۰ هزار واحد را خواهد دید.
بانکی
در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا به ریاست رئیس جمهور، اختیارات بانک مرکزی برای اجرای برنامه اصلاح نظام بانکی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت. همچنین در این جلسه، طرح وزارت نیرو و وزارت راه برای تقویت زیرساخت‌های نیروگاهی و تجهیزات ناوگان حمل و نقل ریلی کشور مطرح شد و تصمیمات لازم برای همکاری و تسریع در اجرای این طرح‌ها اتخاذ شد.
معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی با صدور ابلاغیه‌ای بر لزوم ارایه صورت‌های مالی حسابرسی شده توسط بانک‌ها و بیمه‌ها و ... و همچنین اعمال جریمه در صورت تخطی تاکید کرد. همچنین بررسی آمار عملکرد بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور حاکی از آن است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی در مرداد ۹۷ نسبت به اسفندماه سال ۹۶ رشد ۵.۴ درصدی داشته است. گفته می شود اخیرا به برخی بانک ها ابلاغ شده که به جهت ساماندهی بازار ارز و هدایت سرمایه های سرگردان به بانک ها نرخ سودهای یکساله را تا ۱۸ درصد افزایش دهند.
کچاد
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: کارگروه مربوطه در وزارت صمت که محیط زیست هم یکی از اعضای آن است، مجوز اکتشاف در آنومالی D19 را برای چادرملو صادر کرده است که ما با رعایت یک سری نکات اکتشاف را در این منطقه آغاز کرده‌ایم.
فملی
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه گفت: هم‌اکنون در شرکت مس وضعیت بسیار خوبی داریم و مجموعه مس هم در حال انجام تعهدات خود است، به‌طوری‌که هم بازار را به‌موقع شارژ می‌کند و هم بحث صادرات را به‌خوبی پیگیری می‌کند. بنی‌اسدی‌راد افزایش ظرفیت و توسعه‌های پیش رو در صنعت مس را مهم ارزیابی کرد و گفت: باید معدن دره‌زار را در دو سال آینده به اتمام برسانیم، ضمن این‌که فلوتاسیون سرباره را نیز ظرف یک سال آینده بهره‌برداری کنیم.
سیمان
محمدعلی بُد با اشاره به افزایش قیمت پاکت سیمان در بازار، گفت: در چند ماه گذشته پاکت سیمان با قیمت 300 تا450 تومان به فروش می‌رسید اما متأسفانه عدم نظارت دستگاه‌ها باعث شد تا کارخانه‌های تولیدی پاکت قیمت‌ها را امروز به بیش از دو هزار تومان برسانند.
فایرا
مجیدی توضیح داد: در صورت ترخیص تجهیزات دیگ های ایرالکو تا پایان آبان ماه سال جاری؛ دیگ های فرسوده از مدار تولید خارج می شود. وی ادامه داد: اصلاح خط پنج شرکت ایرالکو با فناوری یک شرکت چینی در حال انجام است که تا کنون 95 دیگ از 140 دیگ فرسوده این واحد از مدار تولید خارج شده و 45 دیگ دیگر باقی مانده است. مدیرعامل شرکت ایرالکو اظهار داشت: با خروج 140 دیگ فرسوده خط پنج این شرکت از مدار تولید، 70 دیگ بهسازی شده جایگزین و عملیات بهسازی 70 دیگ دیگر نیز کلید می خورد.
کچاد
نوریان در خصوص آخرین وضعیت شرکت می‌گوید که در آینده نزدیک کارخانه تولید آهن اسفنجی خود را راه اندازی خواهیم کرد. مدیرعامل چادرملو گفت این کارخانه حداکثر تا دو ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

کد متن: 9404گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (10:33   1397/7/22)

گره معاملاتي
نقل از نیما آزادی:
سازمان بورس
یک سری قوانین یادش رفته
یادتون رفته قبلا یک چیزی داشتید به اسم گره معاملاتی؟ سهامی که 5 روز در 5 منفی یا 5 مثبت معامله می شد باز می کردید؟
سریع کاری کنید سهام متعادل بشند البته بعد از برطرف کردن مشکل هسته

کد متن: 9403گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (10:31   1397/7/22)

رقص قيمت ها در تالار شيشه اي
نقل از مهدی ساسانی:
اگر از رقص قيمت ها در تالار شيشه اي لذت نميبريد
لطفا هرچه زودتر بورس را ترك كنيد
جمله قشنگ و پر معنی است
این یعنی بازار پر از فراز وفرود است
همانگونه که در صعود ها هر روز خوشحالید
باید برای روزهای منفی هم استراتژی داشته باشید
اگر نمیتوانید این دو را در کنار هم بپذیرید
باید قبول کنید شما برای این بازار ساخته نشده اید

کد متن: 9402گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (10:29   1397/7/22)

محرک گروه ساختماني
نقل از مهدی ساسانی:
صدور پروانه ساخت در تهران تا ۵ سال آینده ممنوع می‌شود
صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران:
🔹طبق مصوبه شورای عالی شهرسازی، شهرداری تهران حق صدور پروانه ساخت مگر برای نوسازی بافت فرسوده در ۵ سال آینده را ندارد.

کد متن: 9401گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (10:25   1397/7/22)

نقش شركتهاي هلدينگ و سرمايه گذاري هاي بزرگ در بازار
نقل از مهرداد پایدار:
سوال اساسي اين است چرا بازارگرداني رسمي و غير رسمي اكثر شركت هاي بزرگ دست يك نفر است
قبلا شركتهاي بزرگ و مديران آن وزني داشتن ولي الان كجاي کارند
براي مثال
مديران ومعادن
تاپيكو و صبا تامين
پارسان و غدير و زير مجموعه هاشون
فولادي ها
.
.
.
آيا همه اينها به صورت پنهان يا آشكار تفويض اختيار كردن ...
الان نقش شركتهاي هلدينگ و سرمايه گذاري هاي بزرگ در بازار دقيقا چيست!؟
اگر كاري ندارند پس اين دستگاههاي عريض و طويل براي چيست!؟
قبلا اخطار دادم باز هم مي دهم :
سپردن بازارگرداني آشكار و پنهان شركتهاي بزرگ در دست يك نفر ايجاد خطر مي كند

کد متن: 9400گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (15:01   1397/7/21)

از خانه عنكبوت سست تر
نقل از کامیار:
ارزش سهام را جريان نقدي آتي آن مشخص مي كند. اين جنگ قدرت هايي كه به كف بازار كشيده شده است، نهايتا يكي دو روز طول خواهد كشيد.
و آنهايي كه فكر مي كنند پول مردم بيچاره كه به امانت دستشان است، ابزاري است براي نشان دادن قدرت و قلدرم قلدرم كردن، بدانند صندلي زير باسن شان از خانه عنكبوت سست تر است.

کد متن: 9399گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (14:59   1397/7/21)

در بورس تريدر باشيد نه رسم کننده انواع و اقسام نمودار
نقل از مهدی نجاران:
وقتی همه ترسیدند و تارگت نزولی دادند..اون موقع برا خرید پله ای مجازیم...وقتیم همه از دم ریپلی کردند و 1000تا نمودارا رسم شده را که بعضیاش جواب داده را لایک کردند موقع فروش پله ای هست.
در بورس تریدر باشید نه رسم کننده انواع و اقسام نمودار
با اندک سواد تحلیلی به شرط ورود و خروج و نگرفتن هیجان و خوف نکردن در خرید در کف قیمتی و عدم حضور همیشگی در بازار میشه همیشه در بازار بقا داشته باشی و سود کرد

کد متن: 9398گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (14:27   1397/7/21)

تا خانه تکاني کامل
به نقل از نیما آزادی:
تا زمانی که در ساختار مدیران شرکت های سرمایه گذاری، صندوق های سرمایه گذاری ، صندوق های بانک ها و ..... فعال در بازار سرمایه شفاف سازی کامل صورت نگیرد و صندوق ها و سرمایه گذاری های متخلف مرتبط با سفته بازان شفاف سازی نشود و دستکاری های آشکار شفاف نشود بنده هر روز در این کانال بر این ها خواهم تاخت.
حساب پول های سالم و افرادی که صداقت در کار دارند جداست طرف صحبت بنده با پول هایی است که بخاطر دو زار سرمایه شخصی اموال دولتی را در مسیر سرمایه گذاری خود هدایت می کنند.
مال مردم میخورید؟از پراید به بنز میرسید؟
باش ببین از این به بعد!
کار از کامنت گذاشتن گذشته! از این به بعد چنان کنیم که یک قرون از بیت المال به جیب مبارک سرازیر نشه!
بشینید ببینید

کد متن: 9397گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (14:26   1397/7/21)

فردا بازار بر روي سطح ?? فيبوناچي جمع خواهد شد
به نقل از پشوتن:
هرچند شیر بازار به دست عده‌ای ازخدابی‌خبر افتاده که ظاهرا تا عشقشان نکشد ول کن ماجرا نیستند اما برمبنای آنچه تکنیکال خبر میدهد، فردا بازار بر روی سطح ۳۸ فیبوناچی جمع خواهد شد!

کد متن: 9396گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (14:24   1397/7/21)

مثبت و منفي ذات بازاره درست!!
ما از این روزها بدترش هم دیدیم اینم درست!!!اما، اما، اما وای به روزی که معلوم بشه، که میشه، یه عده با پول مردمی که زیر دستشون هست لایی کشیدن تا عقدهای بچه گی شونو ترمیم بدن، زمان خیلی عوض شده پسرِ خوب، به آخر بازی نزدیکیم، الان دیگه پنج سال ده سال پیش نیست هر غلطی بکنید کسی متوجه نشه، باشید تا ببینید.

کد متن: 9395گروه: تالار شیشه ای بورس تهران


...
634
...

ثبت متن در تالار گفتگو

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

238