فارس ادز

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   
تالار گفتمان فارس ادز، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.
تعداد متنها: 8126
...
402

علي اصغر انصاري  (12:59   1393/1/3)

مقايسه بازده انواع سرمايه گذاري ها
بیشترین بازده مربوط به بورس است که هر یک ریال را 50 ریال کرده است. ارزش سرمایه گذاری در سکه بهار آزادی و زمین تقریبا 22 برابر شده است. پایین ترین بازده هم به دلار مربوط می شود که تقریبا 5 برابر شده است.
اگر تورم هم به حساب آورده شود تفاوت نتایج مشخص تر می شود. در جدول پایین، نرخ بازده سالانه (مرکب) هر یک از بازارها با توجه به تورم اعلام شده از طرف بانک مرکزی تعدیل شده است (به طور متوسط 18 درصد در سال). بر اساس این بازده ها، سرمایه گذاری دراز مدت در دلار عملا باعث کاهش ثروت شده است. سکه و زمین ارزش ثروت را تقریبا همراه با تورم افزایش داده اند. اما بورس با احتساب تورم رشد 6.6 درصد در هر سال را تجربه کرده که نشان دهنده افزایش ثروت واقعی سرمایه گذاران است.
تهیه شده در بخش تحلیل شرکت کارگزاری مفید.

کد متن: 8455گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (12:57   1393/1/3)

سودآوري شرکت ها و عملکرد بازار
درآمد شرکت های بورسی نسبت به سال 83 تقریبا 10 برابر شده است. متوسط نرخ رشد سالانه درآمدها طی این مدت 29 درصد بوده و شاخص کل بورس تهران رشد سالانه 23 درصد را تجربه کرده است. نسبت P/E بین 3 تا 9 نوسان کرده اما به طور متوسط حدود 6 را بوده است (جدول فقط ارقام آخر سال را نشان می دهد). نسبت P/E نشان می دهد که سرمایه گذاران برای هر یک ریال سود شرکت چه میزان حاضرند پرداخت کنند. زمانی که امیدواری زیادی به رشد درآمد شرکت ها وجود دارد، نسبت P/E هم بالا می رود (بدون در نظر گرفتن عوامل دیگر مانند ریسک های غیر اقتصادی و تورم).
تهیه شده در بخش تحلیل شرکت کارگزاری مفید.

کد متن: 8454گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (12:56   1393/1/3)

پورتفوي بازار بورس تهران در آستانه سال 93
یکی از روش های سرمایه گذاری در بورس تشکیل یک سبد متنوع است که منعکس کننده ترکیب بازار باشد. نمودار زیر می تواند به ساختن این سبد کمک کند. این نمودار ترکیب صنایع بورس را در آستانه سال 1393 نشان می دهد. مطابق نمودار، 10 صنعت بزرگ بورس نزدیک به 90 درصد کل بازار را تشکیل می دهند. تولیدکنندگان محصولات شیمیایی بزرگ ترین صنعت بورس هستند و به تنهایی نزدیک به یک چهارم ارزش بازار را به خود اختصاص داده اند. بانک ها، فلزات اساسی، و فرآورده های نفتی سه صنعت بزرگ بعدی هستند. شرکت های چند رشته ای صنعتی (هلدینگ)، مخابرات، کانه های فلزی، دارویی، سیمان، و خودرو در ردیف های بعدی قرار می گیرند. برای تشکیل پورتفوی بازار، ارزش سرمایه گذاری در سهام شرکت های هر صنعت می بایست به سهم آن صنعت از کل ارزش بازار بورس نزدیک باشد. برای مثال، اگر قرار است یک میلیون تومان در بورس سرمایه گذاری شود، نزدیک به 240 هزار تومان آن می بایست به شرکت های فعال در صنعت محصولات شیمیایی اختصاص یابد (24 درصد) و بقیه نیز به همین ترتیب در میان صنایع تقسیم شود.
تهیه شده در بخش تحلیل شرکت کارگزاری مفید.

کد متن: 8453گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (12:45   1393/1/3)

بولتن و دورنماي هفتگي بازارهاي جهاني
یکشنبه 3 فروردین 1393 - 23 مارس 2014
00:30 بامداد تهران، کارگزاری مفید: نگرانی از تاثیر چرخش در سیاست های حمایتی فدرال رزرو با آرمش نسبی ناشی از کاهش تنش ها در اوکراین تعدیل شده است. ارزش دلار در برابر اکثر ارزها تقویت شده، قیمت جهانی طلا بیش از 3 درصد کاهش یافته، و روند سه هفته ای کاهش بهای مس متوقف شده است.
در امریکا، فعالیت کارخانجات در نواحی نیویورک و فیلادلفیا افزایش یافته و افزایش ماهانه تولیدات صنعتی و رشد صدور پروانه های ساختمانی بیش از انتظار بوده است. تاثیر این گزارش های مثبت بر بازارها می توانست بیشتر باشد اگر بانک مرکزی امریکا (فدرال رزرو) بر ادامه سیاست کاهش برنامه های حمایتی تاکید نکرده بود. فدرال رزرو تحت ریاست خانم جانت یلن اعلام کرد که برنامه خرید ماهانه اوراق قرضه (QE3) احتمالا فصل پاییز به پایان می رسد و بعد از این مرحله می توان ظرف شش ماه نرخ بهره را افزایش داد. از زمان اوج گیری بحران مالی جهانی در سال 2008، این نخستین بار است که بانک مرکزی امریکا با صراحت از زمان احتمالی افزایش نرخ های سخن می گوید. نرخ بهره وجوه فدرال در حال حاضر بین 0 تا 0.25 درصد است.
در واکنش به این رویدادها، ارزش دلار امریکا در برابر اکثر ارزهای عمده از جمله یورو، پوند انگلیس، دلار کانادا، و ین ژاپن تقویت شده است. دلار استرالیا جزو معدود ارزهایی است که در برابر دلار امریکا تقویت شده است.
قیمت جهانی طلا نسبت به هفته پیش 3.1 درصد کاهش یافته و به 1336 دلار در هر اونس رسیده است. تاکید دوباره فدرال رزرو بر ادامه کاهش برنامه های حمایتی در کنار پایین آمدن سطح تنش ها در اوکراین از عوامل اصلی کاهش بهای جهانی طلا و معکوس شدن روند شش هفته ای رشد این فلز گران بها می باشد. روسیه بعد از ضمیمه کردن شبه جزیره کریمه به خاک خود با حضور ناظران سازمان امنیت و همکاری اروپا در خاک اوکراین موافقت کرد. نتایج یک همه پرسی در روز یکشنبه در کریمه نشان داد که اکثریت مردم این منطقه خواستار پیوستن به فدراسیون روسیه هستند. کشورهای غربی این همه پرسی را که با حضور گسترده نظامیان روسیه برگزار شد غیر قانونی خواندند و بلافاصله تحریم هایی برای ضربه به منافع اقتصادی روسیه به تصویب رساندند.
در بورس فلزات لندن، قیمت مس 0.4 درصد افزایش یافته و آلومینیوم افت 1.0 درصدی را ثبت کرده است. مس این هفته در قیمت 6499 دلار بسته شد در حالی که روز چهارشنبه تا کمینه 44 ماه یعنی 6335 دلار پایین آمده بود. نگرانی از کاهش تقاضا در چین از دلایل کاهش اخیر قیمت مس است.

کد متن: 8452گروه: تالار شیشه ای بورس تهرانعلي اصغر انصاري  (23:03   1392/12/9)

چرا پولدارها پولدارتر ميشوند؟!!!
پولدارها پولدارتر میشوند چون یاد می گیرند که مشکلات مالی را حل کنند.
پولدارها به مشکلات مالی به عنوان فرصتی برای یادگیری ، پیشرفت ، باهوش تر شدن و پولدارتر شدن نگاه می کنند.
پولدارها می دانند که هرچه هوش مالی آنها بالاتر باشد مشکلات بزرگتری را می توانند حل کنند و علاوه بر آن پول بیشتری به دست می آورند . پولدارها به جای فرار ، اجتناب و یا انکار مشکلات پولی ، از این مشکلات استقبال می کنند زیرا می دانند این مشکلات فرصتهایی برای باهوش تر شدن هستند . به همین خاطر است که پولدارتر می شوند.

کد متن: 8447گروه: رموز جذب ثروتعلي اصغر انصاري  (22:55   1392/12/9)

مشکلات مالي ثروتمندان!!!!!!
مشکلات مالی ثروتمندان عبارتست از :
1-داشتن پول بیش از حد
2-نیاز به نگهداری صحیح و سرمایه گذاری آن
3-عدم آگاهی نسبت به اینکه مردم پول آنها را دوست دارند یا خود آنها را
4-نیاز به مشاوران مالی باهوش تر
5-تربیت بچه های از خودراضی و وابسته
6-برنامه ریزی برای دارایی و ارثیه
7-مالیاتهای گزاف دولتی

کد متن: 8446گروه: رموز جذب ثروتعلي اصغر انصاري  (22:50   1392/12/9)

مشکلات مالي فقرا
مشکلات مالی فقرا عبارتست از:
1-نداشتن پول کافی
2-استفاده از اعتبار بانکی برای جبران کمبودهای مالی
3-افزایش هزینه های زندگی
4-افزایش مالیاتها در برابر افزایش درآمدها
5-ترس از شرایط اضطراری
6-توصیه های مالی اشتباه
7-نداشتن حقوق بازنشستگی کافی

کد متن: 8445گروه: رموز جذب ثروتعلي اصغر انصاري  (22:47   1392/12/9)

به واسطه هوشيارترشدن ، ثروتمند شويد
بسیاری از مردم بر این باورند که بدست آوردن پول مستلزم هزینه کردن است . این باور به هیچ وجه صحیح نیست . همیشه به یاد داشته باشید که اگر این امکان وجود دارد که در سرمایه گذاری بر روی طلا ، پول از دست دهید ، پس در هر حوزه ای امکان از دست دادن پول وجود دارد . نهایتا باید گفت که طلا ، سهام ، املاک ، کارسخت و یا پول نیست که شما را ثروتمند می سازد بلکه آگاهی شما نسبت به طلا ، سهام ، املاک ، کار سخت و پول است که باعث ثروتمند شدن شما میشود. در نهایت این هوش مالی یا همان هوش پولی شما است که شما را ثروتمند می سازد.
لطفا مطالعه کنید و به واسطه هوشیارتر شدن ، ثروتمند شوید.

کد متن: 8444گروه: رموز جذب ثروتعلي اصغر انصاري  (00:09   1392/12/6)

کلامي از هنري فورد
<< بسیار خوب است که مردم نحوه کارکرد سیستم بانکی و پولی کشور را درک نمی کنند زیرا چنانچه آنها موفق به درک این سیستم شده بودند به اعتقاد من پیش از سپیده دم فردا انقلاب عظیمی شکل می گرفت.>>

کد متن: 8443گروه: رموز جذب ثروتعلي اصغر انصاري  (00:06   1392/12/6)

توصيه هاي منسوخ
امروزه بسیاری از کارشناسان امور مالی همچنان توصیه می کنند که << سخت کار کنید ، پس انداز کنید ، بدهی های خود را به صفر برسانید ، پایین تر از سطح دارایی خود زندگی کنید و بر روی مجموعه ای از سهام متنوع سرمایه گذاری کنید.>>
این توصیه ها به هیچ وجه توصیه های خوبی نیستند زیرا تاریخ مصرف آنها تمام شده است.

کد متن: 8442گروه: رموز جذب ثروتعلي اصغر انصاري  (00:01   1392/12/6)

پول مصيبت و شيطاني نيست
یکی از بزرگترین نقائص موجود در سیستم آموزشی ، فقدان آموزش مالی برای دانش آموزان است. اینگونه به نظر می رسد که معلمان فکر می کنند پول تاثیر منفی شبه مذهبی یا پرستش مآبانه ایجاد می کند و بر این باورند که عشق ورزیدن به پول ریشه تمام شر و مصیبتهاست.
همانطور که اغلب ما می دانیم ، عشق ورزیدن به پول ، مصیبت نیست بلکه نبود پول باعث ایجاد مصیبت است. کارکردن در شغلی که از آن متنفریم مصیبت است. سخت کارکردن و عدم درآمد کافی برای تامین خانواده مصیبت محسوب میشود.
آنچه مصیبت است غرق شدن در بدهی فراوان است. نزاع به خاطر پول با افرادی که دوستشان دارید مصیبت است. این حریص بودن است که مصیبت است و همچنین ارتکاب جنایات و اعمال غیراخلاقی برای بدست آوردن پول مصیبت محسوب میشود.
پول به خودی خود مصیبت نیست .
پول فقط پول است نه چیز دیگر

کد متن: 8441گروه: رموز جذب ثروتعلي اصغر انصاري  (23:55   1392/11/26)

قبل از راه اندازي کسب و کار
برای موفقیت در کسب و کارت اول به سوالهای زیر پاسخ بده بعد شروع کن
1-چقدر سرمایه دارم؟
2-چقدر طاقت دارم تا دووم بیارم؟
3-شغلم فصلیه؟
4-میتونم 24 ساعت جوابگوی مشتریام باشم
5-محل مناسب کسب و کارم کجاست؟
6-بازاریابی رو بلدم؟
7-استهلاک وسایلم چقدره؟
8-تا کی میخوام تو اون محل بمونم؟

کد متن: 8439گروه: رموز جذب ثروتعلي اصغر انصاري  (23:48   1392/11/26)

صداقت ، راستي ، درستکاري
به خدا مردم می فهمن
مردم می فهمن که بهشون بی محلی و بی احترامی میشه
مردم میفهمن که یه جنس چند برابر باهاشون حساب میشه
ولی شاید حرفی نرنن ولی با خرید نکردن حتما فروشنده رو تنبیه میکنن

کد متن: 8438گروه: رموز جذب ثروتعلي اصغر انصاري  (23:42   1392/11/26)

پله پله تا کسب ثروت
برای به دنیا اومدن یه بچه حداقل نه ماه انتظار زیبا لازمه
برای دکتر شدن ده سال درس خوندن لازمه
برای پخت یه خورشت قورمه سبزی جا افتاده حداقل 3 ساعت زمان لازمه
پس هیچ وقت نخواهید بدون صبر به چیزی برسید
چون اون بچه ناقص بدنیا میاد
دکتره قلابی میشه
خورشت رو هم باید بریزی دور
این قدم رو اول برای خودم گفتم که فکر یک شبه پولدار شدن رو از کله ام باید بیرون کنم

کد متن: 8437گروه: رموز جذب ثروتعلي اصغر انصاري  (23:37   1392/11/26)

سرمايه کافي نداريد
اگر قبول کنی چه سرمایه داشته باشی و چه نداشته باشی باید از یک تا دو پله پایین تر شروع کنی اون وقت مشکلت حل میشه چون دیگه نیاز به سرمایه نداری و احتمال شکستت هم خیلی کم میشه یعنی اینکه باید شاگردی یه کاری رو انجام بدی تا با مشکلات و گرفتاریهای درون کار آشنا بشی.

کد متن: 8436گروه: رموز جذب ثروتعلي اصغر انصاري  (17:14   1392/11/26)

رازهاي جذب پول
رازهای جذب پول به همین راحتی در این متن آورده شدند، کسانی که توان عمل کردن دارن بسم الله:
1-باید باورهاتو درباره خودت تغییر بدی
2-شکست خوردن و نحوه برخورد با اون
3-اشتیاق سوزان داشته باش
4-صبر و استقامت فراوان در راه رد شدن ، اخراج شدن و شنیدن جواب منفی
5-انتقادپذیر باش، به حرفهای دیگران گوش بده و اگر لازم بود تغییر مسیر بده
6-این راز در واقع تمرین است، تمرینی برای تقویت و بهسازی پایه های ایمانت . برای اینکه بدونی که می تونی پولدار بشی
7-علتهای بسیاری برای پولدار شدن داشته باش
8-هدف

کد متن: 8435گروه: رموز جذب ثروتشهره ابراهيمي  (22:21   1392/11/24)

بدانيد چه مي خواهيد
از آنچه که می خواهید مطمئن شوید و آگاه شوید، خیلی از ما حتّی خودمان هم نمی دانیم دقیقاً در زندگی به دنبال چه هستیم! مقدار پولی را که دوست دارید داشته باشید، تعیین کنید، برای مثال، دوست دارید، ۱۰۰ میلیون ریال پول داشته باشید، با این روش زودتر به هدف خود می رسید تا اینکه فقط بگویید من دوست دارم بیشتر پول در بیاورم.

کد متن: 8434گروه: رموز جذب ثروتشهره ابراهيمي  (22:13   1392/11/24)

آنچه را مي خواهيد آرزو کنيد
جهان غول چراغی است که از ذهن و آرزوهای شما دستور می گیرد در واقع شما با ذهن خود به کیهان سفارش می دهید در واقع آنطور که شما فکر می کنید خداوند در هنگام خلقت رسالت خاصی بر عهده ای شما نگذاشته بلکه خلق شده اید تا او را در خوشی و نا خوشی زندگیتان بیابید و از هستی لذت ببرید خلق شده اید تا آنچه که می خواهید باشید پس فقط از میان همه خوبیها آرزوهای خود را انتخاب کنید.

کد متن: 8433گروه: رموز جذب ثروتشهره ابراهيمي  (22:04   1392/11/24)

نقش بازي کنيد
یعنی حرکات و رفتارتان مانند ثروتمندان باشد.ظاهرتان را تغییر دهید.محکم ، قدرتمند و با نشاط راه بروید. تیپ بزنید وخلاق باشید .ضمیر ناخود آگاه شما نمی تواند واقعیت را از غیر واقعیت تفکیک کند به او بگویید من ثروتمند هستم باور می کند.

کد متن: 8432گروه: رموز جذب ثروتشهره ابراهيمي  (21:56   1392/11/24)

اصلي براي ثروتمند شدن / اصل پنجاه و نهم
فقر يک‌ بيماري‌ روانيست‌ که‌ مانند بسياري‌ از بيماري‌هاي‌ ديگر براي‌ کساني‌ که‌ معتقد به‌ درمان‌ پذيري‌ آن‌ هستند قابل‌ علاج‌ است‌ و مانند هر بيماري‌ ديگر براي‌ درمان‌ آن‌ نياز به‌ تلاش‌، ابتکار و شهامت‌ وجود دارد.

کد متن: 8431گروه: رموز جذب ثروت


...
402

ثبت متن در تالار گفتگو

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

1233